Bayern – Hertha 3:2 (kon.) | Schalke – Dortmund 1:3 (kon.) | Leverkusen – Augsburg 2:1 (kon.)
Hannover – Hoffenheim 1:4 (kon.) | Mainz – Braunschweig 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Brémy 3:0 (kon.)
Hannover 96
1:4 (0:2)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 26.10.2013, 15:30 • HDI Arena (Hannover) • Nemecká Bundesliga

Rozhodca nenastavil ani sekundu a tak tu máme koniec zápasu, v ktorom Hoffenheim prevalcoval Hannover.

V druhom polčase sme videli tri góly. Najprv sa presadil domáci Sané, ktorý dal akú-takú šancu, keď znížil na 1:2, no Roberto Firmino na jeho presný zásah odpovedal dvoma gólmi.

90
    Štyria hráči Hoffenheimu sa teraz rútili na dvoch domácich, no Schipplock celú akciu pokazil.

89
    Z trávniku ide strelec druhého gólu Hoffenheimu Kai Herdling. Jeho miesto v posledných minútach zápasu zaujme Szarka.

87
    Hostia si už len posielajú loptu z kopačky na kopačku. Teraz sa dopredu rozbehol Schipplock, no opäť bol odmávaný ofsajd.

86
    Kai Herdling ostal na zemi po súboji s domácim hráčom. Ošetrený musel byť priamo na trávniku, ale pokračuje ďalej.

86
    Aj napriek tomu, že vidíme kvalitný zápas musím podotknúť, že hráči už zvoľňujú z nastoleného tempa. Z tohto vyplývajú aj nepresnosti a následné fauly, ktorých bolo dnes neúrekom.

85
    Andreasen teraz poriadne zanadával do kamery, jeho slová tu písať radšej nebudem.

83
    Do konca zápasu ostáva ešte sedem minút. Hostia už len kontrolujú priebeh zápasu za skvelého povzbudzovania domácich tribún. Dnešnému zápasu nič nechýba.

82
    Pri útočnom ťažení domácich skvele zabojoval Bittencourt, ktorý dva razy získal loptu, no následnú snahu o prienik do vápna zastavil správne odmávaný ofsajd.

81
    Sané teraz pokazil rozohrávku a domáci mali šťastie, že Hoffenheim zastavil ofsjad, pretože na Zielera by sa rútili hneď traja hráči v bielom drese!

80
    Biele čudo majú teraz na svojich kopačkách hostia, ktorí si ho prihrávajú na polovici ihriska.

78
    Loptu však majú vo svojom držaní domáci, ktorí sa neboja hrať proti presile. Ich aktivite chýba strelecká koncovka, ktorá by aspoň ohrozila Casteelsa.

77
    Tobias Strobl v tomto zápase končí, nahrádza ho Tarik Elyounoussi.

77
    Hostia išli do sezóny so skromným cieľom a to bolo, že sa pokúsia udržať v najvyššej nemeckej súťaži. Dnes si už s najväčšou pravdepodobnosťou pripíšu ďalšie tri body.

75
    Hráči Hannoveru sa neboja ísť dopredu, aj keď majú o dvoch hráčov menej ako ich dnešný súper z Hoffenheimu.