Crystal Palace – Arsenal 0:2 (kon.) | Aston Villa – Everton 0:2 (kon.) | Liverpool – West Bromwich 4:1 (kon.)
Manchester United – Stoke City 3:2 (kon.) | Norwich – Cardiff 0:0 (kon.) | Southampton – Fulham 2:0 (kon.)
Aston Villa FC
0:2 (0:0)
Everton FC
Sobota 26.10.2013, 16:00Anglická Premier League

Druhý polčas je za nami a my sme sledovali dva rozdielné polčasy. V tom prvom sa hra striedala zo strany na stranu a v tom druhom hra utíchla. Utíchla až do 69. minúty kedy sa presadil útočník hostí Lukaku a v 81. minúte sa presadil Osman.
    Štatistika:
    Držanie lopty 47%-53%
    Strely celkom 14-15
    Strely na bránku 5-5

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (17:56:02)

90+4
    Riadny hrací čas sa naplnil a my čakáme na hvizd hlavného rozhodcu.

90+2
    Nová posila Evertonu, Deulofeu, predviedol kus futbalového umenia, po tom, čo sa zbavil brániacého hráča a následne vybojoval rohový kop.

90
    Rozhodca nadstavuje +4 minúty.

90
    Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Mirallas, prichádza Deulofeu.

89
    Everotn kontroluje hru prevažne na svojej polke. Nič vážnejšie sa na ihrisku nedeje.

89
    Mirallasov center zblokovaný na roh.

87
    Brankár hostí vidí žltú kartu za zdržiavanie.

87
    Weimannov center hľadal Heleniusa. Vzdušný súboj žiaľ prehral s Jagielkom.

84
    Neismithova strela mohla zapečatiť dnešné stretnutie. Chýbal jej ten správny meter k úspechu.

83
    Diváci pomaly opúšťajú Villa Park. Žeby bol zápas predčasne rozhodnutý?

81
    Everton FC dal gól!
    Rohový kop rozohraný nakrátko znamenal Barryho nahrávku na hranicu pokutového územia, kde stál dobre postavený LEON OSMAN, ktorý pálil z prvej. Prízmná strela bola pekne umiestnená ku ľacej tyčke Guzana.

80
    Striedanie v tíme Everton FC: z ihriska odchádza Pienaar, prichádza Naismith.

79
    Lukakuho strelecký pokus zblokovaný na rohový kop.

78
    Everton sa v strede ihriska s loptou nikam neženie.

77
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Tonev, prichádza Helenius.

76
    Veľkú šancu na dorovnanie mal Agbonlahora. Jeho strela mierila, ale len do stredu bránky kde stál Howard. Presná prihrávka od Weimanna.

74
    Domácim sa zatiaľ nedarí prekonať hradby Evertonu. Majú niečo okolo 15 minút na dorovnanie poprípade strelenie víťazného gólu.