Žilina – Spišská N. Ves 3:2 (kon.) | Topoľčany – B. Bystrica 2:3 (0:2 po s.n.) | Skalica – Košice 4:7 (kon.)
Trenčín – Poprad 4:3 (0:1 po s.n.) | Nitra – Zvolen 5:6 (0:1 po s.n.) | HC Slovan – Lipt. Mikuláš 5:4 (2:0 po s.n.)
MsHK Žilina
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
HK Spišská Nová Ves
Sobota 19.10.2013, 14:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Extraliga juniorov

Skončil sa zápas juniorskej hokejovej extraligy, v ktorom Žilina tesne víťazí nad Spišskou Novou Vsou 3:2. Ja sa s vami lúčim a želám príjemný zvyšok dňa. (15:57:20)

60:00

59:31
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Hostia napokon znižujú na 2:3. Gól dáva JAKUB LESŇÁK. Asistencie: Matej Giľák, Boris Drozd.

59:22
    Skončil sa oddychový čas, môžeme pokračovať.

59:22
    Oddychový čas hostia.

59:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelá minúta.

56:47
    Boje v strede klziska, ďaleko od oboch brán.

54:55
    Zápas sa viacmenej z oboch strán len dohráva.

52:36
    Na druhe strane, domácej Žiline počas týždňa chýbalo viacero hráčov. Rastislav Slota s Tomášom Čičalom sú zranení, Patrik Zicho a Jakub Teubner rovnako vynechali časť tréningov pre bližšie nešpecifikované zdravotné problémy.

51:04
    Vyzerá to veru, že ani nie. Spišiaci dnes prišli do Žiliny s tromi päticami hráčov a vyzerá to tak, že chlapci sú už pomerne dosť unavení.

50:01
    Máme pred sebou posledných 10 minút tretej tretiny. Spravia hostia ešte niečo s výsledkom?

49:13
    Domáci v plnom počte.

49:01
    Puk putuje za bránku Kristiána Strmeňa.

49:25
    V presilovej hre sa však hráči hostí nedokážu usadiť v útočnom pásme.

48:13
    Prvé vylúčenie na strane Žiliny, 2 minúty dostáva Lukáš Majerčík za hákovanie a hostia majú ideálnu šancu znížiť vedenie Žiliny.

47:36
    Patrik Holák vyskúšal príklep, puk z čepele jeho hokejky však letel mimo bránku Kristiána Strmeňa.

46:29
    Stále boj v strednom pásme o každý kúsok ľadu.

45:41
    Hostia reklamujú u hlavného rozhodcu postavenie mimo hru. Nuž, s týmto asi neuspejú, pretože hlavný rozhodca za nich gól nedá.

44:59
    Hra v týchto momentoch prevažne v strednom pásme.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Dávid Švec

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 10. Holák (Dolinajec), 14. Zicho (Rovner), 38. Majerčík (Janák) – 3. Zwick (Findura, Bednár), 60. Lesňák (Giľák, Drozd)

MsHK Žilina: Mikoláš (Majerík) – Solar, Niník (A), Majerčík, Prášek (A), Gálik, Pekný – Pšurný, Michalek, Kubala, Vrábel, Dolinajec M., Rovner, Janák, Rogoň, Dolinajec L., Teubner, Ligas, Holák, Zicho (C). Tréner: I. Marták.
    HK Spišská Nová Ves: Strmeň (Surák) – Šmelko, Janovčík, Kyčák, Zakopjan (A), Vrana, Bednár – Horváth, Hamrák, Drozd (C), Hamráček (A), Gonda, Giľák, Švec, Findura, Zwick, Lesňák. Tréner: P. Hrehorčák

Rozhodca: Ljačiak – Hronský,Gajdošík