Villarreal – Granada 3:0 (kon.) | Malaga – Osasuna 0:1 (kon.)
Malaga CF
0:1 (0:1)
Osasuna Pamplona
Piatok 04.10.2013, 22:00 • Estadio La Rosaleda • Španielska LaLiga

Jesús Gil píska koniec, je teda rozhodnuté, Osasuna vyhráva dnešný duel najtesnejším možný rozdielom a to 0:1. Rierov gól z 23. minúty bol tak aj víťazným. V druhom polčase mal jasne navrch domáci tím, no aj napriek takmer nepretržitému 45minútovému útoku nedokázal streliť gól.

Po dnešnom súboji tak Osasuna poskočí o niekoľko miest nahor, naopak Málaga bude klesať. Všetko bude závisieť od ostatných zápasov ôsmeho kola, ktoré sú naplánované na tento víkend.

Odomňa je to všetko, prajem Vám dobrú noc a ďakujem za Vašu pozornosť. (23:55:29)

90+5
    Domácim hráčom sa ani tento priamy kop nepodarilo využiť, stratili tak zrejme akúkoľvek šancu na vyrovnanie.

90+4
    Oriol Riera si za spomenutý zákrok vyslúžil aj žltú kartu.

90+4
    Ešte jedna šanca na vyrovnanie, Málaga získava priamy kop z veľmi výhodnej pozície po faule Rieru.

90+3
    Santa Cruz sa teraz hnevá na rozhodcu, ktorý odpískal jeho útočný faul, hnevať sa však môže sám na seba, keďže to očividne faul bol.

90+2
    Brejk Osasuny zastavil ofsajd. Z opakovaného záberu môžeme vidieť, že pokutový kop sa kopať mal, rozhodca teraz teda ukrátil domáci tím.

90+1
    Skórovať mohol El Hamdaoui, ku ktorému sa dostala odrazená lopta v pokutovom území súpera. Ten vystrelil z otočky, no nastrelil iba obrancu Osasuny. El Hamdaoui okamžite reklamuje hru rukou, no penalta ani tentoraz neprichádza.

90
    Beží nám 90. minúta, štvrtý rozhodca avízuje, že sa bude hrať o 5 minút navyše.

89
    Center do šestnástky poslal El Hamdaoui z pravej strany, Fernández iba vyrazil pred seba, našťastie pre Osasunu sa tam nenachádzal žiadny z hráčov Málagy.

88
    Zbytočnými nepresnosťami sa domáci hráči brzdia v rozvíjaní útoku, je na nich vidieť nervozita aj zúfalá túžba streliť gól.

87
    Po krátkej chvíli sa aj Oriol Riera zapája do hry a bude sa snažiť pomôcť ubrániť jednogólové vedenie.

87
    Oriol Riera opustil hraciu plochu na nosidlách, v hre sa pokračuje.

86
    Posledné striedanie v zápase, z ihriska odchádza Sergio Sánchez, vymení ho Eliseu.

85
    Po súboji na stredovej čiare zostal v očividných bolestiach na trávniku ležať Oriol Riera. Ten dostal nepríjemného koňára od Angeleriho.

84
    Hráčom hostí sa darí držať loptu ďaleko od vlastnej brány, domáci sú naopak čím ďalej zúfalejší a aj nervóznejší nakoľko im čas na vyrovnanie rýchlo ubieha.

83
    Posledné striedanie Osasuny prichádza v 83. minúte, z ihriska odkráčal Sisi, opačným smerom vybieha Joan Oriol.

82
    Na ojedinelý útočný výlet sa pustili hráči Osasuny, no už po pár sekundách ich zastavilo postavenie mimo hry.

81
    Nestalo sa tak, po vzdušnom súboji sa do seba pustil Pawłowski a Sisi. Vášne musel ukončiť až zásah hlavného rozhodcu.