Villarreal – Granada 3:0 (kon.) | Malaga – Osasuna 0:1 (kon.)
Villarreal CF
3:0 (1:0)
Granada CF
Piatok 04.10.2013, 20:00Španielska LaLiga

Máme za sebou stretnutie, v ktorom sme videli dovedna 3 góly. V prvom polčase sa presadil Bruno Soriona. Hneď v úvode toho druhého zvýšil na 2:0 dos Santos a tretí gól pridal pred koncom stretnutia Pina. Hostia boli v stretnutí smerom do útoku doslova bez zubý a tak na body určite pomýšľať nemohli.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. (21:49:52)

90+3
    Loptu majú na kopačkách domácich. Stretnutie sa nám už naozaj iba dohráva.

90+1
    dos Stantos sa pokúsil pridať ďalší gól, no jeho strela mierila tesne mimo brány Fernándeza. Nadstavovať sa budú ešte 3 minúty.

90
    Začala sa posledná minúta základnej hracej doby.

88
    Hostia si museli pomôcť prihrávkou až na ich brankára, ten loptu vykopáva na polovicu súpera.

87
    Bežia nám posledné minúty základnej hracej doby, stretnutie sa už iba dohráva. Najmä hráči Granady čakajú na záverečný hvizd.

85
    Lopta je na kopačkách domácich, tí sa ale do útoku už nehrnú, zrejme už pochopili, že v dnešnom stretnutí bodovať nebudú.

83
    Máme tu posledné striedanie v dnešnom stretnutí. Z ihriska za veľkých ovácií odchádza strelec gól Pina, na jeho miesto prichádza Trigueros.

82
    Villarreal dal gól!
    Zdá sa, že máme rozhodnuté. Domáci pridávajú aj tretí gól, keď sa po centri Caniho k lopte dostal TOMÁŠ PINA a hlavou prekonáva Fernándeza.

81
    Máme tu prvú žltú kartu v dnešnom stretnutí. Vidí ju hosťujúci Buonanotte.

79
    Riki mohol znížiť, po centri do šestnástky sa lopta odrazila práve k nemu a ten z pár metrov míňa.

78
    Yebda si vypýtal faul a Granada bude zahrávať priamy kop z vyše 20 metrov.

76
    Ich center, ale dokázali hráči Granady odvrátiť. Villarrealu to ale vadiť nemusí, aspoň nazbieral dôležité sekundy.

75
    Domáci si vybojovali rohový kop.

74
    Pri lopte sú teraz domáci, tí ju držia na svojich kopačkách. Do útoku sa príliš nehrnú a kombinujú iba na polovici súpera.

72
    Hostia využili svoje posledné striedanie. Pereira v dnešnom stretnutí skončil, naopak na posledné minúty nastúpi Foulquier.

72
    Domáci hrajú v naprostej pohode, v ich obrane funguje všetko ako má. Naviac Granada sa stále útočne trápi, možno by jej pomohol nejaký strelený gól.