Udinese – CFC Janov 0:0 (*20:45) | Livorno – Cagliari 1:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 2:2 (kon.)
Bologna – AC Miláno 3:3 (kon.) | Chievo – Juventus 1:2 (kon.) | Lazio – Catania 3:1 (kon.)
Neapol – Sassuolo 1:1 (kon.) | Parma – Bergamo 4:3 (kon.) | Sampdoria – AS Rím 0:2 (kon.)
FC Parma
4:3 (4:2)
Atalanta Bergamo
Streda 25.09.2013, 20:45Talianska Seria A

79
    Atalanta dala gól!
    A že to dnes ešte bude dráma! Parma sa už niekoľko minút bráni v desiatich. Tlak hostí vyvrcholil v gólovú pozíciu MARKA LIVAJA! Parmu čaká ešte veľmi drsných cca trinásť minút

44
    Bláznivý prvý polčas prináša šiesty gól! Hostia domácu Parmu dokonale zaskočili, po rýchlej Bonaventúrovej prihrávke sa presnou strelou za chrbát Miranteho triafa DENIS!

40
    Parma dala gól!
    Tlak Parmy je veľký, domáci hrajú pohľadný futbal a navyše strieľajú aj góly. Veľmi dobre hrajúci Cassano najprv napálil brvno, domáci sa ale nakoniec môžu radovať – loptu za čiaru dopravil MARCO PAROLO!

35
    Domáci futbalisti navyšujú na 3:1, hráči Bergama sú zrelí na uterák. Útoky Parmy sú zatiaľ veľmi efektívne, teraz navyše aj efektné. Marchionni predložil loptu do ideálnej pozície pre ALEANDRA ROSIHO! Ten sa z takejto pozície mýli málokedy.

28
    Parma ide druhýkrát v zápase do vedenia! Obrana Bergama sa dostala pod tlak a inkasuje. MARCO PAROLO využíva peknú prihrávku aktívneho Cassana a posiela domácich do vedenia! Lopta končí pri pravej tyči, Consigli nemal šancu zasiahnuť.

20
    Ale pozor, ani nie po minúte máme vyrovnané! Tak to je teda studená sprcha pre domácich. Aj na druhej strane ihriska padá gól po štandardnej situácii. GIACOMO BONAVENTURA zužitkoval vynikajúcu pas od Denise a bleskovo porovnáva!

19
    Domáci idú do vedenia! Pekné stretnutie prináša aj prvý gól. Po dobre zahranom priamom kope Lucarelliho sa presadzuje DJAMEL MESBAH! Rýchlo zohraná akcie domácich končí prvý gólom dnešného duelu.

Jaroslav Popel

Góly: 19. Mesbah, 28. Parolo, 35. Rosi, 40. Parolo – 20. Bonaventura, 44. Denis, 79. Livaja

Karty:   22. Mesbah (FCP), 49. Benalouane (FCP), 56. Marchioni (FCP) – 63. Raimondi (BER), 71. Stendardo (BER), 78. Del Gross (BER), 90. Yepes (BER)   52. Amauri (FCP)

FC Parma: Mirante – Benalouane, Mendes, Lucarelli – Rosi, Gargano, Mesbah, Parolo, Marchionni – Amauri, Cassano.
    Náhradníci: Pavarini, Bajza – Gobbi, Felipe, Valdés, Munari, Acquah, Obi, Biabiany, Okaka, Palladino, Sansone.

Atalanta Bergamo: Consigli – Stendardo, Yepes, Canini – Raimondi, Carmona, Brienza, Cigarini – Del Grosso, Bonaventura, Denis.
    Náhradníci: Sportiello – Lucchini, Bellini, Brivio, Nica, Scaloni, Moralez, Koné, Livaja, Marilungo, De Luca.

Rozhodca: Gervasoni – Liberti, De Pinto