Udinese – CFC Janov 0:0 (*20:45) | Livorno – Cagliari 1:1 (kon.) | Turín – Hellas Verona 2:2 (kon.)
Bologna – AC Miláno 3:3 (kon.) | Chievo – Juventus 1:2 (kon.) | Lazio – Catania 3:1 (kon.)
Neapol – Sassuolo 1:1 (kon.) | Parma – Bergamo 4:3 (kon.) | Sampdoria – AS Rím 0:2 (kon.)
Sampdoria Janov
0:2 (0:0)
AS Rím
Streda 25.09.2013, 20:45 • Stadio Luigi Ferraris • Talianska Seria A

Rimania teda pokračujú v spanilej jazde zo začiatku tejto sezóny. Sampdoria bola veľmi nepríjemným súperom, ale s výnimkou šance Sansoneho v prvom polčase nič nevymyslela. Hostia sa dostali do vedenia gólom Benatiu, ktoré ešte Gervinho v závere poistil. Vo veľmi vypätom zápase sa radujú hostia z večného mesta.

Ďakujeme vám za pozornosť. Lúči sa s vami Peter Kašický, pekný zvyšok večera. Dovidenia. (22:42:20)

90+4
    Čakáme na záverečný hvizd Calvaresseho. Ten zatiaľ neprichádza. Rímski fanúšikovia už spievajú oslavné chorály.

90+2
    Hlavný rozhodca nadstavuje 4 minúty. Je rozhodnuté!

90
    Antonio Barilla nebude na dnešný duel spomínať v dobrom. Prišiel, dvakrát fauloval a odišiel!

90
    Domáce tribúny už stíchli. Šanca na nejaké body z tohto stretnutia je nenávratne preč. Rimania si dnes odnesú ďalší plný bodový zisk.

89
    AS Rím dal gól!

Totti krásne našiel GERVINHA. Geniálna prihrávka priamo do behu a Gervinho nezaváhal. AS Rím si poisťuje svoje vedenie. Takže predsa len príchod Tottiho významne ovplyvnil priebeh zápasu.

87
    Tentokrát to skúšal Gabbiadini, no De Sanctis s jeho strelou nemal problémy.

86
    Pozzi sa dostal k hlavičke pred De Santisom, ale tá letela nad bránku gólmana AS Rím.

86
    Rozhodca bude určite nastavovať minimálne 4 minúty, druhý polčas si to rozhodne zaslúži!

84
    Striedanie v tíme AS Rím: z ihriska odchádza Borriello, prichádza Florenzi.

84
    Barilla na seba upozorňuje zatiaľ iba žltou kartou.

82
    Sampdorii už veľa času neostáva. Domáce tribúny však povzbudzujú svojich hráčov. Všetko to je však ďaleko od De Sanctisa.

81
    Striedanie v tíme Sampdoria Janov: z ihriska odchádza Cista, prichádza Barilla.

80
    Tottiho priamy kop usmerňoval tečom Pjanič už do bránky, ale Da Costa vyráža.

79
    Totti pridlho držal loptu na svojich kopačkách, rozhodca však jeho stratu lopty posúdil ako faul domácich hráčov.

78
    Center Obianga, ktorý bol dostatočné prudký odvracia hosťujúca obrana do bezpečia. Benatia (ASR) leží na zemi, má kŕče.

75
    Striedanie v tíme Sampdoria Janov: z ihriska odchádza De Silvestri, prichádza Pozzi.