Malaga – Almería 2:0 (kon.) | Granada – Valencia 0:1 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 4:1 (kon.)
Elche – Real Madrid 1:2 (kon.)
Elche CF
1:2 (0:0)
Real Madrid
Streda 25.09.2013, 22:00 • Estadio Manuel Martínez Valero • Španielska LaLiga

A je koniec! César Muñiz ukončuje druhý polčas, čo znamená, že víťazom dnešného duelu sa stáva Real Madrid. Ten sa vedenia ujal najprv v 51. minúte gólom Ronalda, no v prvej minúte nadstaveného času hlavou vyrovnal Boakye. V samom závere potom prišiel tlak hostí a Pepé zariadil pre svoj tím vymyslenú penaltu a keďže sa Ronaldo nemýlil ani tentoraz Real Madrid nakoniec zvíťazil tesne 2:1. Po ukončení stretnutia sa na ihrisku medzi hráčmi strhla menšia potyčka, no tá už na víťazstve Bieleho baletu nič nezmení.

Po dnešnom dueli zostane Real Madrid aj naďalej na 3. priečke v tabuľke, Elchce zrejme klesne na samé dno, nakoľko dnes Sevilla bodovala naplno.

Odomňa je to dnes všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nebudúce dovidenia. (23:57:18)

90+5
    Real Madrid dal gól! Loptu si na značku postavil CRISTIANO RONALDO, ktorý dnes ani druhý raz nezaváhal a nakoniec zabezpečil všetky tri body pre Biely balet.

90+5
    Real Madrid získava pokutový kop! Rozhodca videl Sánchezov faul v šestnástke, no z opakovaného záberu bolo skôr vidieť, že Pepé si zhodil súpera na seba a obalamutil tak hlavného rozhodcu.

90+4
    Manu Herrera vidí žltú kartu za protesty.

90+3
    Hostia dávajú do útoku všetko čo sa dá, v samom závere ešte získali rohový kop.

90+2
    Štadión, ktorý dnes navštívilo cez 24 000 divákov takmer vybuchol v eufórii nadšenia domácich priaznivcov, hostia ešte určite budú chcieť s výsledkom niečo spraviť.

90+1
    Elche dalo gól! Veľký šok pre hráčov Bieleho baletu! V nadstavenom čase z ničoho nič udrel striedajúci RICHMOND BOAKYE, ktorý sa po centri z ľavej strany šikovne presadil hlavou.

90
    Aj sa tak deje, štvrtý rozhodca signalizuje,že nadstavovať sa budú 3 minúty navyše.

89
    Boakye v útoku fauloval, dopredu sa tak môžu pustiť hostia, zachviľu nám začne posledná minúta riadnej hracej doby.

88
    Posledné striedanie v zápase prichádza v 87. minúte, zahrá si aj Álvaro Morata, ktorý vymení di Maríu.

86
    Čas do konca zápasu nám beží, hra sa presunula na polovicu Realu Madrid, domáci hráči sa ale zatiaľ k strele nedostali.

85
    Ešte jedna žltá karta, za faul na Daniela Carvajala ju vidí striedajúci hráč Fidel.

84
    Sergio Ramos bol navyše faulovaný útočiacim hráčom domáceho tímu, loptu tak takmer zadarmo získa tím hostí.

83
    Na ihrisku sa stupňuje aj nervozita, no zdá sa, že Real si tesné vedenie dokáže ustrážiť. Hru sa hostia snažia presunúť pochopiteľne čo najďalej od svojej brány.

82
    Veľmi peknou točenou strelou sa prezentoval striedajúci Aaron Níguez. Z veľkej diaľky poriadne natiahol brankára hostí a bránu míňa iba o centimetre.