Lotyšsko – Švajčiarsko 0:2 (kon.) | Turecko – Malta 4:0 (kon.) | Luxembursko – Gruzínsko 0:3 (kon.)
Maďarsko – Bosna 4:1 (kon.) | Litva – Fínsko 0:1 (kon.) | Holandsko – Škótsko 4:0 (kon.)
Srbsko – Cyprus 2:1 (kon.) | Rakúsko – Španielsko 2:6 (kon.) | Anglicko – Moldavsko 1:0 (kon.)
Francúzsko – Kazachstan 5:0 (kon.) | Taliansko – Belgicko 1:3 (kon.) | Portugalsko – Nórsko 5:1 (kon.)
Francúzsko
5:0 (3:0)
Kazachstan
cz Štvrtok 05.09.2013, 20:50 • Michel-d'Ornano, Caen (FRA) • Kvalifikácia na ME U21

90
    Mirošničenko (KAZ) si zahraje ještě na pár vteřin a na hřišti nahrazuje Sarijeva.

86
    Vzápětí vidí Ferri (FRA) trošičku zbytečnou žlutou kartu.

85
    Ntep De Madiba se opřel do míče z takových dvaceti metrů a trefil se velmi dobře, Pokatilov však balón dokázal opět vyrazit.

80
    Po zisku míče vybíhají domácí okamžitě do rychlého protiútoku, ten zakončil prudkou střelou Bahebeck a Pokatilov měl plné ruce práce a míč vyrazil spíše se štěstím.

76
    Obrana Kazachstánu naprosto zapomněla na nabíhajícího Martiala, který si chtěl vychutnat brankáře a pouze mu poslat míč kolem něj. To se také povedlo, jenže kulatý nesmysl také skončil těsně vedle levé tyče.

75
    Kožabajev (KAZ) zřejmě prohodil nějakou peprnou poznámku a za to je tak prvním karetně potrestaným hráčem dnes.

73
    Francouzi dnes naposled střídají a zasloužený potlesk tak dostává Benzia, kterého nahrazuje Bahebeck.

71
    Mohlo to být už 6:0, ale Digne ve výborné pozici poslal míč pouze doprostřed brány a tam stál Pokatilov, který ho pokryl.

69
    Podobná pozice jako při posledním gólu, ale Martialův pokus tentokrát dokázal Pokatilov s velkou snahou vyrazit.

67
    Sanogo dnes sice branku nedal, ale byl pro hostující defenzívu velkou hrozbou, v 67. minutě jej nahrazuje na hřišti Bahlouli.

66
    Do rychlého brejku Francouzů se vydala hned pětice hráčů, přihrávka však šla na jediného z nich, který stal v ofsajdu a byl ním Benzia.

63
    Sanogo dostal dobrou přihrávku před bránu, no proti němu vystartovala hned dvojice obránců a také gólman Pokatilov. Výsledkem všeho je tak zablokovaná střela a roh pro Francouze.

60
    Francie právě vstřelila branku!

Francouzi zřejmě opět našli recept na přidávání branek, YASSINE BENZIA zakroutil míč svou levačkou a kulatý nesmysl dolétl přesně k levé tyči, kde Pokatilov nemohl být. Nádherný gól a o pátou brankou Francouzů se postaral již pátý hráč, také úctyhodná bilance.

57

Jenže o krátkou chvíli později právě Pokatilov nezvládl vyběhnutí a díky toho mohl v poločase střídající LOUICK LANDRE dopravit míč do sítě. Pokatilov to myslel svým výběhem dobře, jenže u míče byl pozdě a to celou situaci domácím výrazně usnadnilo. Po gólu zůstal v bráně ležet otřesený Grek (KAZ).

54
    Martial (FRA) se protlačil do šance a pouze fakt, že jeho střela byla zablokovaná zabránil francouzského hráči navýšit vedení svého týmu.

46
    Střídali také Francouzi, Landre nahradil Zoumu.

46
    Do druhého poločasu už nenastoupil za hosty Kuat a nahradil jej Islamkhan.

45
    V prvním poločase se nastavuje jedna minuta.

44
    Francouzi naprosto rozebrali na místě stojící obranu Kazachstánu a jen dobrý zákrok Passičnika zabránil další katastrofě. Bude z celé akce rohový kop pro domácí tým.

42
    První střídání v zápase je zde a to ještě před koncem prvního poločasu. Ze hřiště odchází Ayaganov a nahrazuje jej Pikalkin (KAZ).

41
    Výborný míč přilétl do pokutového území a jen nepřesná hlavička zabránila vstřelení čtvrté branky.

17

Veretout si postavil míč a jeho centr proskákal až k úplně volnému ANTHONY MARTIALOVI, který neměl problém překonat gólmana Kazachstánu. Francouzi tak během osmnácti minut téměř rozhodli tento zápas.

13

Dnes to vypadá na gólové hody domácího týmu a tento gól si za klobouček nedá brankář Pokatilov. Po několika rychlých přihrávkách se míč dostal na kopačku PAULA NTEP DE MADIBU a ten překonal brankáře Kazachstánu nepříliš razantní střelou.

10

Počáteční tlak Francie končí úvodní brankou a to již v desáté minutě zápasu. Po průniku Martiala do pokutového území přišla včasná přihrávka na nabíhajícího JORDANA FERRIHO a ten překonal Pokatilova. Ten si sice na míč sáhl, no nevytlačil ho z brány.

9
    Nečekaný centr do pokutového území málem našel Sanoga (FRA), ale ten v souboji upadl a tak nemohl zakončit.