Lotyšsko – Švajčiarsko 0:2 (kon.) | Turecko – Malta 4:0 (kon.) | Luxembursko – Gruzínsko 0:3 (kon.)
Maďarsko – Bosna 4:1 (kon.) | Litva – Fínsko 0:1 (kon.) | Holandsko – Škótsko 4:0 (kon.)
Srbsko – Cyprus 2:1 (kon.) | Rakúsko – Španielsko 2:6 (kon.) | Anglicko – Moldavsko 1:0 (kon.)
Francúzsko – Kazachstan 5:0 (kon.) | Taliansko – Belgicko 1:3 (kon.) | Portugalsko – Nórsko 5:1 (kon.)
Litva
0:1 (0:0)
Fínsko
cz Štvrtok 05.09.2013, 18:00 • LFF, Vilnius(Litva) • Kvalifikácia na ME U21

A to je vše, co se událo v dnešním utkání. Finové nakonec zaslouženě berou 3 body za výhru po brance Vayrynena z 53. minuty. Domácím zůstaly jen oči pro pláč, leč se snažili se zápasem něco udělat.
    Od nás je to také vše, děkujeme vám za pozornost! (19:52:52)

94
    Centr do pokutového území Finů zachytil brankář Joronen.

93
    Yaghoubi ve velké šance, nyní mohlo Finsko pojistit, hráč ale mířil těsně vedle brány Švedkauskase.

93
    Bagdanavičius se provinil faulem na Loda.

92
    Hosté míč zablokovali a odkopávají jej, co nejdál.

92
    Sirgedas bude po faulu na jeho osobu zahrávat standartku.

91
    Hosté nyní drží míč a tedy i čas, který už rychle plyne zejména pro Litvu.

90
    Na zemi hráč Finska.

90
    Finsko naposled střídá: Paananen jde po žluté kartě radši dolů, jeho minuty už dohraje Heimonen.

89
    Ofsajd a vněm hráč domácích.

88
    Paananen dostal hru za odkopnutý míč, tedy zdržování ve hře.

88
    Yaghoubi pískán faul na půlce, domácí budou pospíchat dopředu.

86
    Sirgedas zahrál přímý volný kop z hranice 30 metrů a mířil jen těsně vedle brány Finů!

86
    Stankevičius byl faulován, nyní míří do pokutového území, kde možná přijde centr.

84
    Tým Litva střídá: Verbickase nahradí Sirgedas. Tím celek vyplýtval svá střídání.

83
    Stanekvičius poslal svůj centr z levé strany nad bránu. Brankář Finska se postará o odkop.

83
    Domácí mají více ze hry, do konce zápasu jim zbývá cca 10 minut.

81
    Tým Finsko střídá: Alho má dnes dopracováno, místo něj se na plac podívá hráč Mäkijärvi.

80
    Domácí nyní zahráli svojí standartku zprava a hosté se měli co ohánět, aby Ribokasův centr odkopli před dotírajícími útočníky.