2:1 (1:1)
Aston Villa FC
Streda 21.08.2013, 20:45 • Stamford Bridge • Anglická Premier League

90+3
    Rozhodca teraz zrejme odoprel penaltu tímu hostí! Po centri do šestnástky Terry zahral rukou, hlavný rozhodca však zostáva chladným a napriek hromadným protestom pokutový kop nepíska!

90+2
    A skoro sa im to podarilo znova, útočník Aston Villy sa sám rútil na Petra Čecha, český brankár však situáciu riešil vybehnutím z brány a odkopom do bezpečia.

86
    Čech práve zachránil svoj tím od nerozhodného stavu! Po predĺženej prihrávke sa lopta dostala až na kopačku Weimanna, ten z prvej vypálil ale český brankár výborne zareagoval a loptu vyráža do bezpečia.

84
    Posledné striedanie domáceho tímu v zápase znamená, že z ihriska odchádza Oscar, opačnou stranou vybieha van Ginkel.

82
    Hostia striedajú, tentoraz ide dole z ihriska El Ahmadi, na jeho miesto príde Tonev.

76
    Za protesty vidí nakoniec žltú kartu Benteke.

73
    Chelsea dala gól!
    Po priamom kope, ktorý zahrával Lampard sa k zakončeniu hlavou dostal BRANISLAV IVANOVIĆ, ktorý nezaváhal a posiela svoj tím znova do jednogólového vedenia.

72
    Následne však prichádza faul Westwooda, domáci tak budú zahrávať priamy kop.

70
    Ivanović získava za faul lakťom do tváre súpera žltú kartu, hostia sa dožadujú červenej, tú však rozhodca nevyťahuje.

65
    Ide o dvojité striedanie, odchádza aj Mata, na trávnik vybieha Schürrle.

65
    Prvú žltú kartu v zápase vidí El Ahmadi, ktorý nepekne fauloval Matu.

65
    Tréner Mourinho sa odhodlal k prvému striedaniu v zápase, z ihriska odchádza Ba, nahradí ho Lukaku.

63
    Ďalšiu obrovskú šancu mal Weimann! Po krížnej prihrávke zakončoval v páde, ešte pred ním ale zasahoval obranca, ktorý loptu takmer umiestnil do svojej siete. Hostia tak získavajú prvý rohový kop v zápase.

61
    Veľkú príležitosť na strelenie gólu a tým poslanie svojho tímu do vedenia mal teraz Benteke! Po krásne prihrávke na hranicu šestnástky prišla strela, ktorá len o centimetre míňa Čechovu bránu.

45+3
    Aston Villa dala gól! 10 sekúnd pred uplynutím nadstaveného času je vyrovnané! Po prihrávke z ľavého krídla sa v šestnástke ocitol nikým nebránený CHRISTIAN BENTEKE, ktorý nedáva Čechovi šancu a v samom závere prvého polčasu vyrovnáva skóre na 1:1!

43
    Zdá sa, že zranenie Clarkovi neumožňuje ďalej hrať, preto je v 43. minúte striedaný za Okoreho.

7
    Podobné vysunutie ako pred chvíľou! Oscar našiel peknou prihrávkou EDENA HAZARDA, ktorý z ľavej strany vystrelil. Strelu ešte stihol brankár Guzan vyraziť, nakoniec si však loptu do svojej siete nešťastne zrazil hráč hostí. 1:0.