Chelsea FC
2:1 (1:1)
Aston Villa FC
Streda 21.08.2013, 20:45 • Stamford Bridge • Anglická Premier League

A aj sa tak stalo, domáci tím dnešný zápas vyhráva tesne 2:1. O druhý gól domácich sa v 73. minúte postaral presnou hlavičkou Ivanović. Následne prišiel tlak Aston Villy, Čech musel riešiť niekoľko nebezpečných situácii. Domáci tím si tesné vedenie ubránil až do konca a tak získava do tabuľky ďalšie 3 body. Hostia, naopak dnes odídu naprázdno.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (22:43:18)

90+5
    Z toho nič nebolo, naopak rohový kop na opačnej strane získava domáci tím. Zdá sa, že už o tesné vedenie neprídu.

90+4
    Hostia tlačia aj naďalej, teraz získavajú rohový kop.

90+3
    Rozhodca teraz zrejme odoprel penaltu tímu hostí! Po centri do šestnástky Terry zahral rukou, hlavný rozhodca však zostáva chladným a napriek hromadným protestom pokutový kop nepíska!

90+2
    A skoro sa im to podarilo znova, útočník Aston Villy sa sám rútil na Petra Čecha, český brankár však situáciu riešil vybehnutím z brány a odkopom do bezpečia.

90+1
    Hostia tak majú pomerne dosť čas na prípadné vyrovnanie, vzhľadom na to, že v prvom polčase dokázali vyrovnať v čase 47:50.

90
    Beží nám posledná minúta riadnej hracej doby zápasu, nadstavovať sa bude až 5 minút.

89
    Lopta sa pri hranici šestnástky viackrát odrazila, ešte sa snažil vypáliť Tonev, ale aj jeho pokus bol zablokovaný.

88
    Hostia získavajú priamy kop na súperovej polovici, pozícia odkiaľ sa bude zahrávať je však vo veľmi veľkej vzdialenosti od Čechovej brány.

87
    Hráči Chelsea si teraz v útoku nerozumeli, Lampard chcel prihrávku vrátiť Hazardovi na krídlo, ten ju ale nečakal a lopta letí mimo hraciu plochu.

86
    Čech práve zachránil svoj tím od nerozhodného stavu! Po predĺženej prihrávke sa lopta dostala až na kopačku Weimanna, ten z prvej vypálil ale český brankár výborne zareagoval a loptu vyráža do bezpečia.

85
    Dlhá prihrávka na striedajúceho Schürrle bola naozaj dlhá, nedokázal na ňu zareagovať, rozohrávať bude Guzan.

84
    Posledné striedanie domáceho tímu v zápase znamená, že z ihriska odchádza Oscar, opačnou stranou vybieha van Ginkel.

83
    Cahill teraz hasil situáciu vo vlastnom pokutovom území, nerobil si s tým ťažkú hlavu, riešil to najjednoduchšie, odkopom.

82
    Hostia striedajú, tentoraz ide dole z ihriska El Ahmadi, na jeho miesto príde Tonev.

81
    Domáci sa pochopiteľne nikam nenáhlia, zdržiavajú sa okolo stredového kruhu, s rozohrávkou vyčkávajú.

80
    Aj naďalej sa pokračuje na polovici Aston Villy, hosťom rýchlo ubieha čas na vyrovnanie skóre.

79
    Schürrle si potiahol loptu až k hranici šestnástky, odtiaľ posielal prudkú prihrávku na Lukakua, ten prenechával Ivanovićovi, tesne pred ním ale zasiahla obrana a loptu odkopla do bezpečia.