Ajaccio – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Guingamp – Marseille 1:3 (kon.)
1:3 (0:3)
Olympique Marseille
cz Nedeľa 11.08.2013, 21:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Na počtenou. (22:54:50)

A je dobojováno. Tři body nakonec získali hosté z Marseille, kteří porazili Guingamp 3:1. Hosté měli skvělý vstup do utkání a už v 17. minutě vedli 3:0. Domácí se snažili, ale v útočné fázi se jim příliš nedařilo. To vše podtrhl Yatabaré, který v 52. minutě neproměnil pokutový kop. Vše ale napravil v 75. minutě, kdy se trefil a snížil na rozdíl dvou branek. Žádný další gól ale už nepadl a hosté tedy vyhráli, a nutno dodat, že zcela zaslouženě.

90+3
    Z toho ale nic nebylo a je konec.

90+3
    A další rohový kop pro domácí.

90+2
    Po skvělé přihrávce pálil z malého vápna Yatabaré, ale je z toho pouze rohový kop. Velká šance pro domácí celek.

90+1
    Rozhodčí nastavil 3 minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Zdramatizovat tento zápas mohl Elhadji Moustapha Diallo, ale z malého vápna hlavičkoval pouze nad hostující branku!

86
    Ani z tohoto rohu nic nebylo a Marseille tedy stále vede o dvě branky.

85
    Žlutou kartu ještě uviděl domácí Lemaitre.

84
    Rohový kop pro Marseille.

82
    Hosté střídají. Dohrál Payet a přišel Amalfitano.

80
    Domácí to ještě zkouší a tlačí se dopředu. Konec zápasu bude ještě zajímavý.

79
    Za faul uviděl žlutou kartu i hostující Andre Ayew.

78
    Dopředu se hnal střídající Jordan Ayew, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.

76
    Žlutou kartu uviděl za svůj zákrok domácí Jeremy Sorbon.

75
    Guingamp právě vstřelil branku!
    A domácí se nakonec přeci jen dočkali. Jeden z hostujících hráčů přišel ve vápně o míč a toho využil MUSTAPHA YATABARÉ, který z bezprostřední blízkosti překonal Mandandu.

74
    Žlutou kartu uviděl hostující Romao.

74
    Po velkém závaru se dostal k míči na malém vápně Martins Pereira, ale z dobré pozice nedokázal trefit poloprázdnou branku Marseille.