Mainz – Stuttgart 3:2 (kon.) | Schalke – Hamburger 3:3 (kon.)
FC Schalke 04
3:3 (2:2)
Hamburger SV
Nedeľa 11.08.2013, 17:30Nemecká Bundesliga

Tento krát im to už však nevyšlo. Po solídnom výkone na oboch stranách sa stretnutie končí zmierlivou remízou 3:3, keď sa skóre menilo ako na hojdačke.
    Ja Vám ďakujem za pozornosť, od klávesnice sa s vami lúči Tomáš Fiala. (19:26:42)

90+3
    Domáci budú ešte zahrávať rohový kop, netreba zabúdať, čo sa im podarilo vyviesť ich súperovi v prvom polčase, keď dali gól pár sekúnd pred polčasovým hvizdom.

90+2
    Ďalší velmi dobrý zákrok Adlera, ktorý stále drží svoj tím v hre o bod v tomto stretnutí! Strelu z kopačky Matipa chytá na bránkovej čiare!

90+2
    Domáci budú mať výhodu štandardnej situácie, k lopte sa stavia Matip.

90
    Medzi tým rozhodca nadstavuje 3 minúty.

89
    Je tu jedna z posledných možností pre hostí na strhnutie vedenia je tu. Budú totiž zahrávať rohový kop.

87
    Pri lopte hostia, tí kombinujú iba na svojej polovici a zdá sa, ako by chystali rozhodujúci úder pre svojho súpera.

85
    Tak to je neuveriteľné, Matip mohol byť pre domácich fanúšikov hrdina. Lopta poskakovala v pokutovom území, dostala sa až k tomuto hráčovi, no ten ju vôbec netrafil ideálne a tak bude nasledovať iba dokop od Adlerovej brány.

83
    Hostia striedajú aj posledný krát v tomto stretnutí. Ihrisko opäšťa Baister a na jeho miesto prichádza Rudnevs.

82
    S tým si už ale obrana domácich dokázala poradiť lepšie, loptu odvracajú do bezpečia.

81
    Teraz nastala zaujímavá situácia pred bránkou Hildebranda, lopta trafila do ruky brániaceho hráča Schalke, no hlavný rozhodca Gräfe ukazuje, že hrajte ďalej. Nasledovať bude ešte jeden rohový kop.

80
    Tí však o loptu prišli. Zmocnili sa jej hostia, poslali ju až k bránkovej čiare na Jensena a ten aj napriek tomu, že bol tesnený hneď dvojicou brániacich hráčov dokázal vybojovať rohový kop.

77
    Na oboch stranách sa opäť striedajú nepresnosti. Nový hráč na ihrisku Aogo sa snažil nájsť Zoua, ten sa ale k lopte nedostal a tak idú do postupného útoku domáci.

75
    Hosťujúci tréner okamžite zareagoval na inkasovaný gól. Z ihriska stiahol Çalhanoğlu a na jeho miesto prichádza Aogo.

74
    Domáci okamžite ožili, vedenie na stranu domácic sa snažil strhnúť Farfán, ten ale bránku Adlera netriafa.

72
    Schalke 04 dalo gól!
    Zdá sa, že druhé striedanie vyšlo domácemu trénerovi priam na výbornú. Vyrovnávajúci gól strieľa ADAM SZALAI, ten ukázal prečo si ho vybrali predstavitelia Schalke v letnom prestupovom období. Svojou drzosťou pred brankárom Adlerom dokázal streliť vyrovnávajúci gól.

70
    Takmer prišlo na moje slová!
    Na loptu do vzduchu si výborne nabehol Szalai, jeho pokus však zneškodnil Adler doslova na bránkovej čiare, tak toto bola azda najväčšia šanca domácich v druhom polčase.

68
    Pri lopte zostávajú stále hráči Schalke, Hamburg začal pôsobiť veľmi defenzívne, čo sa im môže podobne ako v prvom polčase vypomstiť.

Tomáš Fiala

Góly: 3. Hunteláár, 45+2. Huntelaar, 72. Szalai – 12. Vaart (pen.), 24. Beister, 50. Sobiech

Karty:   44. Fuchs (SCH) – 4. Vaart (HAM), 37. Arslan (HAM)

FC Schalke 04: Hildebrand – Učida, Matip, Höwedes, Fuchs – Jones, Neustädter – Clemens, Draxler, Farfán – Huntelaar
    Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Sobiech, Westermann, Jansen – Badelj, Arlasan – Çalhanoğlu, van der Vaart, Beister – Zoua

Rozhodca: Gräfe – Kleve, Sinn.