Španielsko – Írsko 2:0 (kon.)
Španielsko
2:0 (0:0)
Írsko
cz Streda 12.06.2013, 02:00 • Yankee Stadium, New York, USA • Medzinárodné zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:50:08)

Favorizovaní nakonec dnešní zápas zvládli a po dvou brankách Soldada a Maty uhráli další vítězství, tentokrát nad Irskem 2:0. I když se soupeře snažil, seč mu síly stačily, na víc to prostě dnes nestačilo. I když, otázkou zůstává, jak by se zápas vyvíjel, kdyby rozhodčí uznali, podle mnohých regulérní, gól Irska. Ten pad v 82, minutě po rohovém kopu, ale rozhodčí ho pro domnělý ofsajd nakonec neuznali. Španělsko pak přidalo ještě druhou branku a o osudu zápasu bylo rozhodnuto.

90+2
    Běží již druhá minuta nastaveného času, z celkem tří nastavených minut, míč vykopává Randolph.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, Irové ještě střídají, Delaney nahradí Kellyho. McCarthy také opouští hrací plochu, nahradí ho Meyler.

88
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Skvělá rychlá akce Španělů, míč se dostává po krátkých narážečkách s Cazorlou až k JUANU MATOVI, který se ocitá za obranou Irska a pohotově zakončuje pod padajícím Randolphem.

88
    Sám faulovaný Busquets rozehrává, míč letí na Navase.

87
    Busquets faulován na vlastní polovině, tím končí útočná snaha Irů.

86
    Zvlášť poté, co mají k dispozici další rohový kop z pravé strany.

85
    Začala poslední pětiminutovka dnešního zápasu, Irové se snaží o vyrovnání a nejsou od něho příliš daleko!

84
    Na který si ve vápně nejlépe naskakuje Ramos, jenž ale hlavičkuje nad bránu.

83
    Cazorla vytěžil z dobré přihrávky Busquetse, dostává se do dobré střelecké pozice, střílí, Randolph jen tak tak vytěsnil na roh.

82
    Stephen Quinn nedovoleným zákrokem zastavuje průnik hostů, dostává za to žlutou kartu.

82
    A mohlo být vyrovnáno! Cox hlavičkuje po rohovém kopu na bližší tyči, míč se ocitá na břevně brány Španělska, odkud dopadá přímo pod nohy McCarthyho, ten pohotově zakončil, radost Irů z vyrovnání byla ale předčasná, rozhodčí ho neuznávají pro ofsajd.

81
    McClean proniká po levém křídle až do vápna, ocitá se před Casillasem, střílí, reflexivním zákrokem Casillas zachraňuje! Bude z toho rohový kop pro Irsko.