Real Madrid – Osasuna 4:2 (kon.) | Barcelona – Malaga 4:1 (kon.) | Zaragoza – Atlético Madrid 1:3 (kon.)
Levante – Real Betis 1:1 (kon.) | Granada – Getafe 2:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Bilbao 2:2 (kon.)
Sevilla – Valencia 4:3 (kon.) | La Coruña – Sociedad 0:1 (kon.) | Vigo – Espanyol 1:0 (kon.)
Mallorca – Valladolid 4:2 (kon.)
Granada CF
2:0 (1:0)
Getafe CF
Sobota 01.06.2013, 21:00 • Los Cármenes, Granada, Andalúzia, Španielsko • Španielska LaLiga

Máme tu koniec zápasu a s ním aj záver sezóny 2012/13. V druhom polčase sa už nestalo nič okrem El-Arabiho gólu na 2:0 z 64. minúty. Hostia mali loptu po väčšinu času na svojich kopačkách, no z ich snahy nevyplynula ani jedna gólová šanca.

Ja Vám v mene všetkých redaktorov ďakujem za pozornosť počas všetkých zápasov. Prajem dobrú noc a príjemný zvyšok víkendu. (22:52:24)

90+3
    Už sa len čaká na záverečný hvizd.

90+1
    Ešte uvidíme tri minúty.

90
    Posledné striedanie na domácej strane. Z ihriska ide za veľkých ovácií domáci kapitán Lucena a v posledných minútach sezóny ho nahradí Ighalo.

90
    Po ňom však ku nebezpečenstvu neprišlo. Lopta skončila za bránkovou čiarou a nasledovať bude odkop od Robertovej brány.

89
    Domáci si vypracovali rohový kop.

88
    Hostia už dávajú všetko do útoku. Ich snahu však opäť zastavil ofsajd.

86
    Akciu hosťujúceho tímu teraz zastavil ofsajdový verdikt postranného rozhodcu.

84
    Do konca zápasu a aj sezóny ostáva niečo cez 6 minút. Domáci by už mali tento zápas doviesť do víťazného konca.

83
    Teraz sme videli ďalšiu chybu v rozohrávke Getafe.

82
    Opäť vidíme nezáživný futbal, ktorý sa snažia oživiť naplnené domáce tribúny.

80
    Hostia teraz trocha zatlačili, no z ich snahy plynie len odkop v podaní Roberta.

78
    Youssef El-Arabi vidí žltú kartu zato, že loptu hodil na tribúnu medzi priaznivcov jeho tímu.

78
    Center z kopačky Buonanotteho bol príliš dlhý a El-Arabi ho nestihol.

77
    Teraz budú domáci navyše zahrávať rohový kop.

76
    Domáci teraz s trpezlivosťou kombinujú. Hru musia tvoriť hostia, no tí nemajú loptu pod svojou kontrolou.

74
    Z ihriska odchádza veľmi aktívny Brahimi, ktorého nahradí Juanma Ortiz.

73
    Domáci fanúšikovia vytvárajú počas celého zápasu skvelú kulisu a po druhom góle spievajú už len víťazné chorály a pomaly sa lúčia s touto sezónou.