Real Madrid – Osasuna 4:2 (kon.) | Barcelona – Malaga 4:1 (kon.) | Zaragoza – Atlético Madrid 1:3 (kon.)
Levante – Real Betis 1:1 (kon.) | Granada – Getafe 2:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Bilbao 2:2 (kon.)
Sevilla – Valencia 4:3 (kon.) | La Coruña – Sociedad 0:1 (kon.) | Vigo – Espanyol 1:0 (kon.)
Mallorca – Valladolid 4:2 (kon.)
Rayo Vallecano
2:2 (1:1)
Athletic Club Bilbao
Sobota 01.06.2013, 21:00Španielska LaLiga

Sledovali sme naozaj nádherný zápas. Do druhého polčasu lepšie vykročili hostia, ktorí strelili rýchli gól v 48. minúte (Aurtenetxe) a chviľu to vyzeralo, že Bilbao môže dnešné stretnutie vyhrať. Odpoveď prišla v 55. minúte po rohovom kope domácich, kedy Iraizoz doslova pustil loptu na hlavu Pitiho a ten bez problémov zrovnal. Zvyšok zápasu sa niesol v kľudnom tempe a najmä na kopačkách domácich. Napokon sa zvyšok zápasu skončil bezgólovo a hráči sa tak mohli ísť rozlúčiť so sezónou a fanúšikmi.

Prajem Vám príjemný zvyšok večera. (22:53:36)

90+2
    Rohový kop pre domácich. Rozhodca Muñiz ešte ukludňuje emócie na ihrisku.

90+1
    Ďalšia žltá karta pre hostí. San José M. vidí kartu za protesty.

+3
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Beží nám posledná minúta stretnutia hra sa ukľudňuje. Uvidíme minimálne jednu nadstavenú minútu.

87
    Opäť Vásquez, ale ani tentokrát netriafa priestor brány.

86
    Vásquez sa po kombináci na jeden dotyk dostal do pokutového územia, ale jeho strela ľavačkou končí vysoko nad.

84
    Arbilla zostal ležať na trávniku a vyzerá to tak, že potrebuje ošetrenie.

83
    Z ľavej strany teraz pálil Trashorras, no bez gólovej radosti.

82
    Iraizoz vidí žltú kartu za zdržovanie.

81
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Gomez, prichádza Toquero.

80
    Fuego za hru rukou vidí žltú kartu.

79
    A prišlo konečne nejaké oživenie. Lass strielal na bránu z veľkej vzdialenosti. Gólman hostí loptu v rukách neudržal a Fuego nešťastne triafa loptu rukou.

77
    Hrá sa prevažne na kopačkách domácich. Bilbao len vykopáva loptu zo svojho územia.

74
    Striedanie v tíme Rayo Vallecano: z ihriska odchádza Dominguez, prichádza Delibasic.