Michalovce – Šamorín 2:0 (kon.) | Dubnica – R. Sobota 3:2 (kon.) | Ružiná – Senec 2:3 (kon.)
L. Mikuláš – Dolný Kubín 2:1 (kon.) | Šaľa – Podbrezová 0:1 (kon.) | Bardejov – Dunajská Streda 1:1 (kon.)
FK Dubnica
3:2 (1:1)
MŠK Rimavská Sobota
Sobota 01.06.2013, 17:00 • Mestský futbalový štadión, Dubnica nad Váhom • MONACObet liga

88
    Vaško dostal za faul žltú kartu.

83
    Kombináciou na jeden dotyk sa do šance dostal Kubík, ktorý napálil iba do brankára! Následne Sokolík odhlavičkoval na roh.

81
    Rimavská Sobota dala gól!
    Domáca obrana na chvíľu zaspala, čo využil MILAN SIHEĽSKÝ na to, aby vsietil kontaktný gól.

79
    Tak toto bola veľká šanca hostí ale tá nekončí gólom! Kubík našiel prihrávkou po zemi Pribulu, ktorý z prvej vystrelil, jeho zakončenie z cca 8 metrov letí nepochopiteľne vysoko nad bránu!

73
    Posledné striedanie Dubnice, Valejnt ide dolu, príde Luhový.

70
    Striedajú hostia, v hre končí Sivčevič, zápas dohrá Ľupták.

66
    Tak toto bolo naozaj nádherné! Sokolík poslal loptu pred vápno, kde bol Roland Šmahajčík, jeho točená strela trafila iba bočné sito!

64
    Dubnica dala gól!
    Tretí kúsok v sieti Rimavskej Soboty! Znovu v tom mal prsty ROLAND ŠMAHAJČÍK, ktorého strela bola hosťujúcim obrancom tečovaná do brány!

62
    Za faul tesne pred vápnom videl žltú kartu Sokolík.

59
    Striedajú i hostia, v hre bude končiť Labun, príde Tomáš Kubík.

57
    Práve toto bola posledná akcia Lienera v tomto zápase a celkovo v sezóne, vymení ho Švirik.

57
    V rohu ihriska vybojoval Bilovský loptu pre Lienera, ktorý z hranice vápna minul!

54
    A Dubnica rázom vedie 2:1! Liener poslal loptu z ľavého krídla pred bránu, svojim centrom prekonal brankára a do opustenej siete zľahka zakončil hlavou ROLAND ŠMAHAJČÍK.

46
    Polčasové striedanie na strane domácich, do druhého polčasu naskočí Samuel Bielik, ktorý mení Števčeka.

45
    V závere polčase prichádza vyrovnanie! Hostia boli možno už hlavami v šatniach, čo využil Vaško, ktorý poslal loptu na vzdialenejšiu žrď, kde bol MAREK SVORADA, a ten hlavou preloboval brankára Katreniaka.

43
    Dubničania nevyužili ani túto šancu, vo vápne to trochu až prešpekulovali, nikto nechcel vystreliť a tak zakročila súperova obrana.

40
    Tak a teraz poriadne horelo pred bránou domácich, konkrétne po strelách Adama a Nilaša. V oboch prípadoch domáci obrancovia vykopli loptu z bránkovej čiary!

37
    Až to tak plesklo, keď Rubint zahral vo vápne rukou, ale znovu je to bez penalty. Následný faul Rubinta je už potrestaný žltou kartou a nasleduje priamy kop z cca 18 metrov.

36
    Šmahajčík vbehol sám do vápna, zo zadu bol Migaľom viditeľne poslaný k zemi, ale rozhodca penaltu nepíska!

35
    Výborne teraz v rýchlosti vystrelil Števček, tento projektil poriadne potrápil brankára Katreniaka, ktorý nadvakrát, ale predsa, chytil.

20
    Po chybe Dubnice v útoku sa hostia dostali do brejku, menšie pošmyknutie obrancu využil MARIÁN ADAM, ktorý si s loptou nabehol na os, odkiaľ vystrelil tesne k žrdi.

14
    Na takúto hru nie sme v Dubnici zvyknutý, domáci hrajú dnes vynikajúco a potvrdila to i akcia zo štrnástej minúty. Po presných prihrávkach na jeden dotyk sa Šmahajčík vybral na útočný výlet, clonil ho však obranca a preto jeho zakončenie skončilo iba v rukách brankára hostí.

12
    Vaško nádherne technicky vysunul Svoradu, ktorý išiel sám na bránu, svojej šance sa však možno trochu tento dubnický útočník zľakol, nakoľko z hranice vápna strieľa mimo! Ďalšia veľká šanca nevyužitá.

8
    Domáca obrana doslova rozobrala hostí, krátkymi prihrávkami ich od hry odstavila a môže ísť do útoku. Ťažiť z toho mohol Svorada, ktorý si na ľavom krídle kľučkami obohral protihráčka a následnou obaľovačkou nádherne vystrelil. Lopta jemne lízla brvno a skončila mimo!

4
    Obrovská šanca hostí! Po jednoduchej akcie sa vo vápne dostal k strele Adam, ktorý si najprv položil brankára, ale do prázdnej brány nezasunul loptu, nakoľko na čiare bol posledný obranca Múdry, ktorý odkopol!