Hamburger – Leverkusen 0:1 (kon.) | Freiburg – Schalke 1:2 (kon.) | Norimberk – Brémy 3:2 (kon.)
Hannover – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Augsburg – Fürth 3:1 (kon.) | Stuttgart – Mainz 2:2 (kon.)
Mönchengladbach – Bayern 3:4 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 1:2 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 2:2 (kon.)
1. FC Norimberk
3:2 (0:1)
Werder Brémy
Sobota 18.05.2013, 15:30 • Grundig - Stadion • Nemecká Bundesliga

Rozhodca Winkmann ukončil zápas, v ktorom sme mohli vidieť až päť gólov. Po prvom polčase viedli hostia gólom DE BRUYNEHO 1:0 ale toto manko zmazal na dvakrát v 61. minúte po rohovom kope NILSSON. Do vedenia 2:1 domácich poslal v 81. minúte POLTER. Tomuto gólu predchádzala skvelá práca Maka, po ktorej nasledoval rohový kop. Na 3:1 pre nurnberg zvýšil v 88. minúte PEKHART a opät bol pri tom slovenský reprezentant MAK. Na pravej strane vnikol do šestnástky cez troch obrancov, poslal loptu na druhú tyč kde už čakal PEKHART a do prázdnej brány navýšil skóre na rozdiel dvoch gólov. O minútu neskôr v 89. minúte ešte znížil DE BRUYNE na 3:2 a to bol už posledný gól v zápase. Ďakujem za pozornosť, dovidenia. (17:27:48)

90+3
    Domáci brankár skryl do svojich rukavíc nebezpečný center, ktorý mieril do päťky.

89
    Werder Brémy dali gól! Gól strelil DE BRUYNE.
    KEVIN DE BRUYNE strieľa svoj druhý gól v zápase. Domáci hráči ešte reklamovali ofsajd ale u rozhodcu nepochodili. DE BRUYNE sa sám zoči voči brankárovi Schaferovi nemýlil a zdramatizoval záver zápasu.

88
    Norimberg dal gól! Gól strelil PEKHART.
    MAK si pripisuje svoju druhú asistenciu v dnešnom zápase. Skvele sa zbavil na pravej strane troch obrancov, poslal loptu na druhú tyč kde bol nestrážený PEKHART a do prázdnej brány zvyšuje na 3:1.

87
    Domáci priaznivci pomaly ale isto oslavujú výhru svojho tímu. ale do konca ostávajú ešte nejaké minútky.

86
    Predtým ale ešte striedanie v tíme hostí. Akpalu nahradil na ihrisku Wurtz.

86
    Hostia majú ešte štyri minúty na vyrovnanie.

84
    Striedanie v tíme werderu. Kroos prenechal svoje miesto na trávniku Stevanovićovi.

83
    Faul Balitscha. Pri lopte ostanú hostia.

81
    Norimberg dal gól! Gól strelil POLTER.
    Mak vybojoval v súboji s Kroosom roh pre domácich. Na centrovanú loptu vyskočil najvyššie POLTER a otáča skóre v zápase v prospech domácich. POLTER strelil svoj piaty gól v sezóne.

79
    Nový hráč na ihrisku Esswein bol zastavený dobrým obranným zákrokom od Kroosa.

77
    Ďalšie striedanie v domácom tíme. Esswein nahradil Pinolu.

76
    Hráči werderu teraz držia loptu na svojej polovici ihriska aby trochu vyviedli z tempa rozbehnutých domácich hráčov.

73
    Domáci za pár minút niekoľkokrát pohrozili hosťom v šestnástke. Pakhart sa zbavil na ľavej strane obrancu Prodla, poslal loptu do vápna ale nikto z jeho spoluhráčov si na loptu nenabehol.

71
    Domáce mužstvo opäť predviedlo rýchlu akciu ale ani tentokrát sa neskončila gólom.

69
    Mak z pravej strany poslal prudkú loptu na jedenástku, lopta prešla až na druhú stranu kde ju ale Pekhart nestihol dopraviť do brány. Rýchla a jednoduchá akcia od domácich.

67
    Striedanie hostí. Junuzovića vystriedal Schmitz.

64
    Nilssonovmu vyrovnávajúcemu gólu predchádzala tvrdá strela od Pinolu, ktorú zrazil obranca hostí tesne nad brvno. Nasledoval rohový kop a už spomínaný gól Nilssona.