Holandsko – Rumunsko 6:2 (kon.) | Litva – Estónsko 12:3 (kon.) | Ukrajina – Poľsko 4:3 (kon.)
Ukrajina
4:3 (0:2,3:0, 1:1)
Poľsko
cz Sobota 20.04.2013, 18:00 • Ice Palace Druzhba • Majstrovstvá sveta - 1. Divízia, sk. B

59:34
    Pawel Dronia (POL) a Artem BOndaryev (UKR) jsou vyloučení na dvě minuty a tak se závěr zápasu odehraje ve čtyřech na obou stranách.

47:55
    Za hákování odchází na dvě minuty Volodymyr Aleksyuk a Polsko tak bude mít výhodu přesilové hry.

44:56
    Pawel Dronia naprosto zbytečně fauloval ve středním pásmu a odchází na dvě minuty za bránění ve hře.

41:23
    Polsko si zahraje přesilovou hru a má tak šanci vrátit se do zápasu. Vyloučen je Ryabenko za zdržování hry.

24:48
    Ukrajinců bylo na ledě šest a tak budou mít Poláci výhodu přesilové hry.

21:16
    Varlamov byl při zakončení faulován Jerzy Gabrysem, který si odsedí trest za podražení.

18:17
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen Marcin Kolusz a Ukrajina tak bude hrát přesilovku čtyři na tři a to je obrovská šance na snížení v závěru první třetiny.

18:03
    Aleksyuk (UKR) i Malasinski (POL) jsou vyloučení na dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

14:43
    Naprosto zaslouženě nyní odchází na dvě minuty ukrajinský hráč. Potrestaným je Denys Petrukhno za hákování.

11:42
    Maciej Urbanowicz si pomohl faulem a Polsko tak jde opět do čtyř.

09:18
    Pawel Dronia si pomohl nedovoleně v souboji s Toryanykem, který byl rozjetý a zřejmě byl polskému hráči ujel a mířil by sám na Odrobného.

06:25
    Přesilovou hru si zahraje i Ukrajina. Na dvě minuty za hákování odchází Mateusz Rompkowski.

05:35
    Sergi Varlamov naprosto zbytečně oslabuje svůj tým a Ukrajina jde do tří.

03:50
    Oleg Tymchenko (UKR) to přehnal při buly a odchází na dvě minuty za hrubost.

Jozef Valenčík

Góly a asistencie: 28. Blagy (Polonytsky, Petrangovsky), 29. Shafarenko (Tymchenko), 37. Tymchenko (Shafarenko, Pobiedonostsev), 41. Materukhin (Shafarenko, Tymchenko) – 1. Malasinsi (Kolusz), 7. Malasinsi (Dutka, Dronia), 53. Gabrys (Laszkiewicz)

Ukrajina: Napnenko (Yachnyk) – Pobiedonostsev, Lyutkevych, Polonytsky, Petrukhno, Ryabenko, Aleksyuk, Boryesnko – Shafarenko, Tymchenko, Materukhin – Zakharov, Varlamov, Blagy – Mikhnov, Toryanyk, Bondaryev – Petrangovsky
    Poľsko: Odrobny (Kosowski) – Dronia, Dutka, Gabrys, Kotlorz, Gorny, Bryk, Wajda, Rompkowski – Zapala, Malasinski, Kolusz – Witecki, Urbanowicz, Pasiut – Baginski, Kowalowka, Laszkiewicz – Strzyzowski, Dziubinski, Galant

Rozhodca: Ansons – Jensen, Korba