Dolný Kubín – Dubnica 2:0 (kon.) | Bardejov – Šaľa 2:1 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
2:0 (0:0)
FK Dubnica
Utorok 16.04.2013, 16:00 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka (Dolný Kubín) • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 16:00.

Keďže sa 9.3. na trávniku v Dolnom Kubíne hrať, 20. kolo sa bude dohrávať dnes, 16.4. Domáci klub MFK privíta hostí z Považia, tím MFK Dubnica.

MFK Dolný Kubín je zapojený v súboji o udržanie. Momentálne má klub z Oravy na svojom bodovom konte 21 bodov, čo je rovnako ako predposledný Tatran L. Mikuláš a o 3 viac ako Baník Ružiná. Posledný zápas hral Kubín taktiež doma, v 26. kole prehral na domácom trávniku 1:2 s Dunajskou Stredou.
    Štatistika MFK Dolný Kubín: 22 zápasov, 21 bodov, 4-9-9 (V-R-P), skóre 22:30.

MFK Dubnica na tom tiež nie je slávne, no predsa len o kúsok lepšie, ako domáci celok. Zverenci Petra Gergelyho sú momentálne na 7. priečke s 30 bodmi, rovnaký počet má i 8. Šamorín. V predošlom kole Dubnica doma nepredviedla absolútne nič a s posledným Baníkom Ružiná prehrala 0:4.
    Štatistika MFK Dubnica: 23 zápas, 30 bodov, 8-6-9 (V-R-P), skóre 24:26.

Netrúfame si povedať, kto by bol v tomto zápase favoritom. O niečo vyššie v tabuľke je MFK Dubnica, tá si však tento bodový náskok vytvorila ešte na jeseň, keď mala skúsenejší káder. Cez zimu ju opustilo veľa hráčov a nový omladený tím na jar zatiaľ nerobí výsledky. Nechajme sa teda prekvapiť, kto v tom to stretnutí vyhrá.

Z tohto zápasu Vám prinesieme tie najdôležitejšie momenty formou zmien stavu.

MFK Dolný Kubín: Trabalík – Jurky, Jadroň, Pyrka, Drengubiak (C), Brčák, Sani, Andrić, Macko, Podolský, Bakala.

MFK Dubnica nad Váhom: Maťašovský – Mejić (C), Bašić, Múdry, Djiby Ba, Mego, Čiernik, Valjent, Steinhübel, Jakúbek, Svorada.

Rozhodcovia: Valášek – Bobko, Hancko.

1
    Stretnutie práve začalo.

24
    Siradji Sani videl prvú žltú kartu v zápase.

38
    Dubnica strieda, v hre končí Petar Bašić, nahradí ho Andriy Zahranychnyy.

43
    Žltá karta pre hostí, videl ju Ivan Mejić.

Prvý polčas skončil.

V prvom polčase gól nepadol, stav je teda rovnaký ako na začiatku.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Domáci urobili cez prestávku jednu zmenu – z hry odišiel Siradji Sani, prišiel Andrew Kliment.

55
    Jadroň dostal žltú kartu.

69
    Striedajú oba celky, za domácich v hre končí Andrić a prichádza Kubica, u hostí strieda Števček Svoradu.

83
    Dolný Kubín dal gól!
    Úvodný gól stretnutia padol až v 83. minúte, postaral sa oň ANDREJ BRČÁK.

83
    Zahranychnyy dolu, Sokolík hore.

87
    Brankár hostí, Maťašovský, dostal žltú kartu.

89
    Tesne pred koncom riadneho hracieho času dal striedajúci TOMÁŠ KUBICA druhý gól do siete Maťašovského!

89
    Záver stretnutia nedohrá Podolský, nahradí ho Gejdoš.

Domáci Dolný Kubín zvíťazil 2:0, do streleckej listiny sa zapísali Brčák (83. minúta) a Kubica (89. minúta.) (17:51:37)