Dolný Kubín – Dubnica 2:0 (kon.) | Bardejov – Šaľa 2:1 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
2:0 (0:0)
FK Dubnica
Utorok 16.04.2013, 16:00 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka (Dolný Kubín) • MONACObet liga

Domáci Dolný Kubín zvíťazil 2:0, do streleckej listiny sa zapísali Brčák (83. minúta) a Kubica (89. minúta.) (17:51:37)

89
    Záver stretnutia nedohrá Podolský, nahradí ho Gejdoš.

89
    Dolný Kubín dal gól!
    Tesne pred koncom riadneho hracieho času dal striedajúci TOMÁŠ KUBICA druhý gól do siete Maťašovského!

87
    Brankár hostí, Maťašovský, dostal žltú kartu.

83
    Zahranychnyy dolu, Sokolík hore.

83
    Úvodný gól stretnutia padol až v 83. minúte, postaral sa oň ANDREJ BRČÁK.

69
    Striedajú oba celky, za domácich v hre končí Andrić a prichádza Kubica, u hostí strieda Števček Svoradu.

55
    Jadroň dostal žltú kartu.

46
    Domáci urobili cez prestávku jednu zmenu – z hry odišiel Siradji Sani, prišiel Andrew Kliment.