Dukla Praha – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 3:3 (kon.)
FK Dukla Praha
1:0 (0:0)
AC Sparta Praha
cz Utorok 09.04.2013, 14:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga (CZ)

Dulka byla po celý zápas opticky o něco méně aktivnějším celkem, avšak statistiku střel na svou stranu přehoupla v 92. minutě, kdy se do míče přesně opřel Kunič a razantně odmítl dělbu bodů. Trpký konec zápasu pro hostující celek. (15:48:00)

90+2
    Dukla právě vstřelila branku!
    Domácí si vyčkali se smrtícím úderem na závěr zápasu. Po pokusu PETARA KUNIČE bude asi Skopce žlutá karta hodně mrzet.

90
    Přeci jen dnes nějaký zápis. Skopec vyfasoval žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

89
    Sparta opět v náznaku šance ztrácí míč.

89
    Nejen že jsme se nedočkali brankových hodů, ale dnes to vypadá na pěkný půst.

88
    Na druhé straně to hosté zkoušeli po křídle a míč končí opět v autu.

87
    Rodící se akci Sparty hatí Dulka rychlým odebráním míče a je z toho nebezpečný útok ve větším počtu se domácí hnali do vápna, ale zakončení se jim opět nevyvedlo.

85
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Micka, přichází Grafnetr.

84
    Stupňující se tlak Sparty se promítl v další střelu mimo tyče.

81
    Sympatický pokus mladíku Sparty z dálky, ale těží z toho odkopem Štěpánek.

79
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Neužil, přichází Adamec.

79
    Další útok Sparty končí za brankovou čárou, ale tentokráte přičiněním domácích. Z rohu však změna skóre nepřišla a o míč se vede lítý boj ve středu hřiště.

77
    Nakonec je z toho roh, ale kopnutý bez nápadu. U míče je Sparta.

76
    Volný kop pro Dulku, vzdálenost tak maximálně na centr do vápna.

75
    V začínající 75. minutě si píšeme další střelecký pokus domácích po rohovém kopu. Na střely srovnáno 5:5. Řečeno slovy klasika "a jinak šul-nul."