Galatasaray – Real Madrid 3:2 (kon.) | Dortmund – Malaga 3:2 (kon.)
Borussia Dortmund
3:2 (1:1)
Malaga CF
Utorok 09.04.2013, 20:45Liga majstrov

Musím zopakovať, čo som spomenul pred malou chvíľkou, boli sme svedkami NEUVERITEĽNÉHO konca stretnutia, ktorý sa stáva raz za pár rokov.
    Po tom, čo Malaga strelila gól na 2:1 sa zdalo, že bez väčších problémov sa ubránia tlaku domácich, no v nadstavenom čase sa ešte len začali diať veci, v prvej minúte vykresal akú takú iskierku nádeje pre domácich Reus, no to nebolo všetko!
    Necelú minútu na to dokonal obral Felipe Santana, ktorý strelil dovolím si tvrdiť svoj životný gól.
    A tak nám do semifinále postupuje nemecký Dortmund, ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (22:43:26)

90+2
    Dortmund dal gól!
    Tak toto je naozaj neuveriteľné!!!
    Dortmund dokázal priam nemožné! V nadstavenom čase, behom dvoch minút otočil stav stretnutia!
    Reus strelil loptu pred bránku, tá sa tam toľko odrážala, až sa odrazila k FELIPEMU SANTANOVI a ten na dva krát dokázal Willyho prekonať. Tak toto je naozaj priam športový zázrak!!

90+1
    A máme vyrovnané, tak predsa len pred koncom stretnutia vykreslal iskierku nádeje pre domácich MARCO REUS.
    Najprv Subotić hľadal Santanu, lopta sa odrazila k spomínanému strelcovi a ten do prázdnej bránky dopravil loptu do siete.

90
    V priebehu pár minút dve postavenia hry pre domácich, najprv Schieber a v zápätí aj Subotić.

88
    Malaga hrá veľmi tvrdo v posledných minútach, čo iné im však zostáva, ak chcú ubrániť tento výsledok, za svoj nešetrný zákrok si Toulalan vyslúžil žltú kartu.

87
    Aj hostia vyčerpali všetky striedania, z ihriska odišiel Joaquin a nahradil ho Portillo.

86
    Domáci to skúšajú zo všetkého možného, Reus to teraz zobral na seba, no jeho strela mieri dosť vysoko na to, aby netrafila bránku hostí.

86
    Dortmund vyčerpal aj svoje posledné striedanie, z ihriska odišiel málo aktívny Ikay Gundogan a nahradil ho Mats Hummels.

85
    Opäť pred pokutovým územím Lewandowski, ten bol ale nedovolene zastavený Sanchezom.

84
    Lewandowski to teraz skúšal hlavičkou, ale loptu si ustrážil Willy.

84

83
    Tréner hostí pripravil aj svoje druhé striedanie, z ihriska odišiel hrdina z predchádzajúcich minút Julio Baptista a nahradil ho Santa Cruz.

82
    Málaga dala gól!
    Tak a zdá sa, že o postupujúcom máme rozhodnuté, keďže domáci ak chcú postúpiť musia streliť ešte dva góly.
    Baptista si pekne nabehol za obranu domácich, tam dostal prihrávku, posunul ju pred odkrytú bránku domácich, kde číhal Eliseu a pre toho už nebol problém dopraviť loptu do siete.

80
    Sahinov center teraz nenašiel nikoho z jeho spoluhráčov a tak bude nasledovať iba kop od hosťujúcej brány.

79
    Z tohoto rohového kopu nám opäť nezapršalo.

79
    Ďalšia obrovská šanca domácich! Gotze si nádherne nabehol za obranu domácich, tam dostal prihrávku a zoči voči Willymu opäť neuspel, ten jeho strelu dokázal kopačkou vytlačil iba na roh.

77
    Isca teraz nepríjemne zasiahol domáci Sahin a tomu sa pochopiteľne nechce veľmi postaviť na nohy, čo sa opäť nepáči domácim divákom.