Chodov – Tatran 9:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 5:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
9:5 (2:2, 0:1, 7:2)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
cz Sobota 06.04.2013, 18:50 • SH Jižní Město, Praha • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

56:36
    Vávra sekal do brankáře Bindera a rozhodčí mu udělují dvě minuty. Troufám si říct, že je po zápase.

32:04
    Narodila se první přesilovka Tatranu. Pykat jde jeden z nejzkušenějších borců na hřišti Radim Cepek. Přestupek: sekání.

15:11
    První vyloučení zápasu. Deutsch doslova podkopl Jendrišáka a dostává dvě minuty.

Radek Barkman

Michal Šandor

Góly a asistencie: 11. Jendrišák (Wahlgren), 17. Cepek, 42. Jendrišák (Wahlgren), 48. Jendrišák (Pražák), 52. Zozulák (Dóža), 53. Pražák (Jendrišák), 54. Dóža, 59. Wahlgren (Christiansson), 60. Dóža (Binder) – 10. Riebauer (Kolísko), 14. Natov (Vávra), 33. Deutsch (Podhráský), 55. Richter (Natov), 59. Podhráský (Ondrušek)

FAT PIPE Florbal Chodov: Binder (Barák) – Pražan, Podhráský D., Flousek, Sýkora, Schubert, Kotlas, Bouša – Jendrišák, Wahlgren, Cepek, Zozulák, Klápa, Pražák, Christiansson, Mikeš, Dóža, Běhavý.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Zich) – Podhráský M., Heřmanský, Deutsch, Klimeš, Fořt, Vávra T., Hlavička – Von der Pahlen, Hartman, Richter, Riebauer, Vávra M., Kolísko Jan, Ondrušek, Fridrich, Kolísko Jiří, Ullmann, Natov

Rozhodca: Gavlas – Mikula