Chodov – Tatran 9:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 5:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
9:5 (2:2, 0:1, 7:2)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
cz Sobota 06.04.2013, 18:50 • SH Jižní Město, Praha • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

Semifinálová série je vyrovnána! Chodov předvedl ve třetí třetině famózní výkon podpořený sedmi brankami a rozdrtil Tatran vysoko 9:5. Střešovice včera inkasovaly desítku, dnes devítku a po stránce defenzivy tak patřil tento víkend k nejhorším v jejich klubové historii. Tato série ještě bude hodně dramatická. Děkuji za pozornost a přeji příjemný den! (20:49:18)

60:00

59:35
    Chodov právě vstřelil branku!
    Binder si navíc stíhá připisovat i asistence. Tentokrát gólman Chodova oslovil PATRIKA DÓŽU, který trefuje prázdnou bránu Tatranu.

59:19
    Natovovu střelu likviduje Binder. Jeden z hrdinů duelu.

58:58
    Chodov však sehrál závěrečné minuty mazácky. Držel míček na svých holích, nechal soupeře vytáhnout presink a navíc přidal rozhodující osmý gól. Po rychlé kombinaci se prosadil MAX WAHLGREN. Asistence: Rasmus Christiansson.

58:43
    Vávra je zpět ve hře, ale míček má Chodov a soupeři ho nepůjčuje.

58:10
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Jendrišák nejprve mohl přidat tváří v tvář Kafkovi rozhodující gól, nicméně ho gólman Tatranu Kafka vychytal. Následně dlouhým výhozem uvolnil Ondruška, ten předal volnému MARTINU PODHRÁSKÉMU, který v oslabení snižuje! To jsou věci. Asistence: Tom Ondrušek.

57:35
    Chodov však nehraje svou přesilovku vůbec dobře, Binder se má co ohánět, ale třígólový náskok svému týmu drží.

56:54
    Ondruškova střela v oslabení nebyla razantní a míček sotva doskákal k Binderovi. Tatran už musí riskovat.

56:36
    Vávra sekal do brankáře Bindera a rozhodčí mu udělují dvě minuty. Troufám si říct, že je po zápase.

56:11
    Jendrišák mířil dlouhým odpalem na prázdnou bránu, nicméně minul ji.

55:52
    Chodov zatím brání hodně vysoko a pozorně.

55:20
    Kafka jde ven z brány, Tatran hraje power-play už nyní!

54:55
    MARTIN RICHTER si vyběhl z rohu a prostřelil Bindera. Křeše tak pro Tatran jiskřičku naděje. Ale kdo ví, zda už není pozdě. Asistence: Jan Natov.

54:17
    Vávra po nabídce Richtera trefil jen před sebou stojícího obránce.

53:31
    Hostující trenér Zahálka jen nevěřícně kroutí hlavou. PATRIK DÓŽA vybojoval balonek, udělal s ním pár rychlých kroků a prostřelil Kafku. To je koncert...

53:14
    Vypadá to, že Tatran stáhne hru jen na dvě formace, mimo hru by se mohl ocitnout i Fridrich.

52:50
    Trenér Tatranu Zahálka reaguje oddechovým časem.

52:50
    Domácí jsou ve třetí třetine neskutečně produktivní! Proti střele Jendrišáka ještě stihl Kafka vytrčit nohu, pak ale neudržel balonek pod sebou proti dorážejícímu PETRU PRAŽÁKOVI a ten přidává šestý gól Chodova. Asistence: Matěj Jendrišák.

52:12
    Bouša podržel balonek v moci Chodova, pak byl faulován natěsno bráněný Dóža. Chodov pevně spěje za vyrovnáním série na 2:2.

Radek Barkman

Michal Šandor

Góly a asistencie: 11. Jendrišák (Wahlgren), 17. Cepek, 42. Jendrišák (Wahlgren), 48. Jendrišák (Pražák), 52. Zozulák (Dóža), 53. Pražák (Jendrišák), 54. Dóža, 59. Wahlgren (Christiansson), 60. Dóža (Binder) – 10. Riebauer (Kolísko), 14. Natov (Vávra), 33. Deutsch (Podhráský), 55. Richter (Natov), 59. Podhráský (Ondrušek)

FAT PIPE Florbal Chodov: Binder (Barák) – Pražan, Podhráský D., Flousek, Sýkora, Schubert, Kotlas, Bouša – Jendrišák, Wahlgren, Cepek, Zozulák, Klápa, Pražák, Christiansson, Mikeš, Dóža, Běhavý.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Zich) – Podhráský M., Heřmanský, Deutsch, Klimeš, Fořt, Vávra T., Hlavička – Von der Pahlen, Hartman, Richter, Riebauer, Vávra M., Kolísko Jan, Ondrušek, Fridrich, Kolísko Jiří, Ullmann, Natov

Rozhodca: Gavlas – Mikula