NJ Devils – Florida 2:1 (kon.) | Toronto – Boston 3:2 (kon.) | Montreal – Buffalo 1:2 (kon.)
Nashville – Columbus 5:2 (kon.) | Dallas – Colorado 5:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:3 (kon.)

St. Louis: 6

Je konec! Hrdinou dnešního utkání je slovenský gólman ve službách St. Louis Blues, Jaroslav Halák, který na ledě Oilers vychytal čisté konto! Domácí střelci, v čele s Alešem Hemským, dnes marně hledali "cestu" za jeho záda a i proto prohrává Oilers 0:3.

60:00

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání.

57:35
    Perron zaváží puk do třetiny Oilers, domácí však získávají puk.

56:10
    V podání domácích hráčů je to již výraz křeči, St. Louis si zřejmě dokráčí k důležitému vítězství.

55:21
    Smyth najíždí z levé strany na Haláka, střílí, ten chytá.

53:53
    Edmonton nastěhován před Halákem, ale obrana St. Louis dobře brání prostor před svou brankou.

52:38
    S týmem Oilers to vypadá všelijak, jen ne dobře...

51:09
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Opět nedůsledná obrana Oilers. TIMOTHY LEIF OSHIE zůstal před Chabibulinem zcela nepokrytý, obránce Whitney byl o krok zpět a je z toho třetí branka v síti Oilers. Asistence: Andy McDonald, Patrik Berglund.

50:00
    Je před námi posledních deset minut třetí třetiny, povede se domácím hokejistům vyrovnat?

48:40
    Fistric nevyhodil puk ze třetiny a Tarasenko se dostával do zakončení, naštěstí pro Oilers mu puk vypíchl Chabibulin.

47:09
    Vhazování v útočném pásmu Blues, puk získávají domácí.

45:57
    Aleš Hemský výborně vybruslil z pravé strany před Haláka, ale toho již zblízka nepřekonal.

44:53
    Ofsajd Oilers na útočné modré, vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:53
    Po střele McDonalda zazvonila tyč za zády Chabibulina, další velká šance hostů!

42:55
    ALEXANDER STEEN, po přihrávce Romana Poláka, který zavezl puk do útočného pásma, nadvakrát překonává Chabibulina, až příliš prostoru mu totiž poskytla domácí obrana! Asistence: Roman Polák

41:47
    Jakupov ztrácí puk v útočném pásmu, domácí zatím nevystřelili na Haláka ve třetí třetině.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 4. Stewart (Steen, Halák), 43. Steen (Polák), 52. Oshie (McDonald, Berglund)

Edmonton Oilers: Chabibulin (Dubnyk) – Whitney, J. Schultz, Šmíd, Petry, N. Schultz, Fistric – Hall, Horcoff, Hemský – Pääjärvi, Gagner, Eberle – Jones, Belanger, Jakupov – Petrell, Smyth, Brown
    St. Louis Blues: Halák (Allen) – Jackman, Pietrangelo, Redden, Shattenkirk, Russell, Polák – Steen, Backes, Stewart – McDonald, Berglund, Perron – Schwartz, Sobotka, Tarasenko – Porter, Nichol, Reaves

Rozhodca: Meier, Martell – McElman, Wheler

Diváci: 16839