NY Islanders – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Winnipeg – Washington 1:6 (kon.) | Columbus – Calgary 5:1 (kon.)
Anaheim – Detroit 1:5 (kon.) | Ottawa – Tampa Bay 5:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 2:0 (kon.)
LA Kings – Vancouver 0:1 (kon.)
New York Islanders
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Pittsburgh Penguins
cz Sobota 23.03.2013, 00:01 • Nassau Coliseum • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný sobotní den. (02:39:58)

Hvězdy zápasu:

1 – Chris Kunitz (1+0)

2 – Brandon Sutter (1+0)

3 – Josh Bailey (1+0).

Pittsburgh předvedl ve třetí třetině zodpovědný výkon, ke kterému přidal dvě branky a vybojoval celkové vítězství 2:4, když Islanders byli lepším týmem pouze v první třetině. Tučňáci si tak připsali jedenácté vítězství v řadě.

60:00

59:59
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Přesně se závěrečnou sirénou poslal puk do odkryté klece PASCAL DUPUIS. Asistence: Sidney Crosby, Tomáš Vokoun.

59:36
    Hosté hrají velmi zkušeně a nepouští svého soupeře do závěrečného tlaku.

59:00
    Sutter z útočné modré čáry netrefil odkrytou branku.

58:39

58:21
    Islanders to zkoušejí s šesti hráči v poli! Nabokov pouze na střídačce!

58:21
    Oddechový čas pro domácí.

58:21
    Od modré čáry vystřelil Višňovský a Vokoun si připsal velmi důležitý zákrok.

57:56
    Tavaresova přihrávka nebezpečně proletěla Vokounovým brankovištěm, ale svého adresáta nenašla.

57:29
    Nyní už se domácí usadili v útočném pásmu.

57:00
    Hosté se osvobodili a puk je za brankou domácích.

56:39
    Orpik je vyloučen na 2 minuty za hákování a domácí mají velkou možnost na vyrovnání.

56:08

55:40
    Islanders se po dlouhé době osvobodili.

55:06
    Niskanen zkusil štěstí, které bohužel pro Pittsburgh neměl.

54:27
    Tučňákům začala přesilová hra.

54:08
    Bailey je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění a bude se hrát malou chvíli ve čtyřech.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 8. Streit (Carkner, Nielsen), 38. Bailey (Tavares, Hamonic) – 29. Vitale (Adams), 40. Kunitz (Crosby, Dupuis), 42. Sutter (Cooke, Neal), 60. Dupuis (Crosby, Vokoun)

New York Islanders: Nabokov (Poulin) – Hamonic, MacDonald, Carkner, Streit, Višňovský, Finley – Boyes, Tavares, Moulson – Okposo, Nielsen, Bailey – McDonald, Aucoin, Cizikas – Grabner, Reasoner, Martin
    Pittsburgh Penguins: Vokoun (Fleury) – Orpik, Martin, Niskanen, Eaton, Engelland, Despres – Dupuis, Crosby, Kunitz – Neal, Jeffrey, Bennett – Smith, Sutter, Cooke – Adams, Vitale, Glass

Rozhodca: Devorski, LaRue – Nansen, Racicot

Diváci: 14,888