NY Rangers – Florida 1:3 (kon.) | Buffalo – Toronto 5:4 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Montreal 2:5 (kon.)
Carolina – NJ Devils 1:4 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.) | Nashville – Calgary 5:3 (kon.)
Winnipeg – Washington 0:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.) | LA Kings – Dallas 0:2 (kon.)
Nashville Predators
5:3 (2:2, 2:0, 1:1)
Calgary Flames
cz Piatok 22.03.2013, 01:00 • Bridgestone Arena • NHL

57:08
    V závěru zápasu ještě vyloučení, na trestnou lavici odchází domácí Richard Clune, hosté si zahrají přesilovou hru.

48:37
    Navíc se vylučuje, na trestné lavici již sedí domácí Brandon Yip, hosté si zahrají další přesilovou hru.

43:46
    Roman Josi oslabuje svůj tým, Flames si zahrají přesilovou hru.

28:15
    Shea Weber, domácí kapitán, musí na dvě minuty na trestnou lavici a pozor, je to vyloučení na obou stranách, za Calgary je vyloučen také Stempniak.

21:59
    McGrattan je dalším vyloučeným hráčem, přesilovou hru si zahrají domácí.

11:15
    Opět se vylučuje a bude to hráč Flames, na trestnou lavici usedá Backlund za hru vysokou holí a pozor, dostává trest 2 + 2 minuty!

09:16
    První bitka - domácí Clune a hostující Begin, oba již usedají na trestnou lavici, dostávají pětiminutové tresty.

04:11
    Poprvé se vylučuje, za hákování odchází na trestnou lavici hráč Calgary, T.J. Brodie.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 12. Erat (Josi, Butler), 19. Fisher (Erat), 34. Fisher (Josi, Erat), 35. Spaling (Bartley, Klein), 56. Yip (Klein, Clune) – 16. Giordano (Stempniak), 14. Comeau (Giordano, Bouwmeester), 59. Iginla (Glencross, Tanguay)

Nashville Predators: Rinne (Mason) - Josi, Weber, Bartley, Klein, Ellis, Blum - Kosticyn, Fisher, Erat - Beck, Smith, Halischuk - G. Bourque, Legwand, Spaling - Clune, Mueller, Yip
    Calgary Flames: Kiprusoff (MacDonald) - GIordano, Wideman, Brodie, Bouwmeester, Butler, Sarich - Cammalleri, Tanguay, Iginla - Glencross, Stajan, Stempniak - Comeau, Backlund, Hudler - Jackman, Begin, McGrattan

Rozhodca: Hebert, Jackson - Murphy, Murray

Diváci: 17113