Kladno – Zlín 5:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 4:3 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 4:0 (kon.)
Motor ČB – Třinec 5:3 (kon.) | Liberec – Litvínov 5:3 (kon.) | Sparta Praha – Slavia 2:3 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
5:3 (1:1, 2:0, 2:2)
HC VERVA Litvínov
cz Piatok 15.02.2013, 18:30 • Tipsport aréna, Liberec • Tipsport extraliga (ČR)

59:35
    Nakonec ještě vyloučení. Za hákování jde na trestnou Juraj Majdan (LIT).

58:39
    Hra v šesti moc dlouho netrvala. Za hákování jde na trestnou Robin Hanzl (LIT).

58:10
    Vyloučení na obou stranách. Z Litvínova Richard Jareš (LIT) za hrubost. Z Liberce Jaroslav Kudrna (LIB) za sekání.

56:22
    Liberec půjde do třech! Petr Kica (LIB) jde na trestnou lavici za vysokou hůl. To je velmi zajímavá nabídka pro Litvínov ke konci utkání.

55:57
    Michal Bárta (LIB) taky zkusí trestnou lavici. Provinil se sekáním. Hosté mají příležitost snížit.

53:41
    Matrin Ručinský (LIT) je vyloučen za hákování a komplikuje svém týmu závěr hry.

49:17
    Michal Trávníček (LIT) míří na trestnou za vysokou hůl. Teď má zase šanci Liberec, kterému se dnes přesilovky daří.

48:35
    Lukáš Vantuch (LIB) vyloučen za podražení, Litvínov má šanci na dotažení.

46:50
    Ján Brejčák (LIT) opět vyloučen, tentokrát za podražení.

39:20
    Jakub Černý (LIT) vyloučen na konci třetiny za držení protihráče.

36:35
    Vyloučení jsou následovná: z Litvínova Jiří Gula dvě minuty a Ján Brejčák dvě plus dvě minuty za hrubost. Z Liberce Jakub Čutta a Lukáš Vantuch oba dvě minuty hrubost. Hraje se v pěti.

34:39
    Ján Brejčák (LIT) vyloučen za krosček. Před svou brankou nedovoleně srazil Jaroslava Kudrnu.

31:46
    Richard Jareš (LIT) vyloučen za podražení.

28:56
    Lukáš Vantuch (LIB) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Litvínov má další šanci zvýšit.

26:27
    Jan Víšek se k dorážce nedostal. Mezitím však Marek Posmyk (LIT) fauloval Jaroslava Kudrnu a jde si sednout za nedovolené bránění.

21:01
    František Lukeš (LIT) - desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Pokračuje se normálně pět na pět.

18:03
    Liberečtí jdou na konci třetiny do oslabení. Provinil se Tomáš Bulík (LIB) a jde ze hry na dvě minuty za hákování.

13:28
    Martin Ručinský (LIT) jde na trestnou lavici za hákování a dává Liberci první přesilovku.

04:57
    Radek Duda (LIB) jde na dvě minuty ze hry za vysokou hůl.

00:40
    První vyloučení hry přišlo velmi rychle. Lukáš Derner (LIB) poslal k zemi Juraje Majdana a jde si sednout na dvě minuty za podražení.

Tomáš Dolejš

Góly a asistencie: 11. Nedvěd (Duda), 34. Duda (Nedvěd, Kudrna), 36. Bulík (Moravec, Pospíšil), 48. Duda (Bulík, Nedvěd), 59. Duda (Nedvěd) - 10. Majdan (Lukeš), 49. Hübl, 58. Majdan (Lukeš, Kubát)

Bílí Tygři Liberec: Schwarz (Vošvrda) - Čakajík, Jánošík, Výtisk, Moravec, Derner, Šimek, Čutta, Kolmann - Bárta, Dušek, Víšek, Bulík, Pospíšil, Kudrna, Filippi, Kica, Duda, Vantuch, Bulíř, Nedvěd
    HC VERVA Litvínov: Francouz (Franěk) - Zeman, Stříteský, Kousalík, Kubát, Posmyk, Gula, Jareš, Brejčák - Trávníček, Ručinský, Pšurný, Lukeš, Černý, Hübl, Piroš, Martynek, Majdan, Hanzl, Rapáč, Baláž

Rozhodca: Pešina, Homola - Ondráček, Lhotský

Diváci: 4 149