Ajaccio – Remeš 2:0 (kon.) | Évian TG – Troyes 2:0 (kon.) | Lorient – Sochaux 2:0 (kon.)
Lyon – Nancy 1:1 (kon.) | Brest – Montpellier 1:2 (kon.) | Bastia – Marseille 1:2 (kon.)
FC Lorient
2:0 (1:0)
FC Sochaux
cz Streda 12.12.2012, 19:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (kapacita: 18 970) • Ligue 1 Uber Eats

Lorient byl ve druhém poločase o třídu lepší než jeho soupeř, a proto nemusí být o jeho dnešním vítězství sebemenší pochyb. O góly se postarali Alain Traoré, kterou svou trefu zaznamenal těsně před přestávkou, a stoper Lamine Koné. (20:52:38)

90+2
    Aliadiere se mohl dostat do dobré střelecké příležitosti, ovšem přihrávka Corgneta byla příliš prudká, a proto byl u míče jako první Pouplin.

90+1
    Bojuje se ve středu hřiště, což pochopitelně domácím fotbalistům maximálně vyhovuje.

90
    Utkání je nadstaveno o tři minuty.

89
    Nechybělo zase tak moc a Lorient mohl přidat třetí zásah. Po mizerném odkopu Peybernese se k míči dostal Corgnet a Pouplina zaměstnal hodně nepříjemnou dělovkou zpoza vápna.

89
    Dá se říct, že utkání se už spíše jen dohrává. O vítězi podle všeho není pochyb.

87
    Brankář Audard nyní sice nepředvedl zrovna nejjistější zákrok, hostující Camara se přesto k míči nedostal.

86
    Za bouřlivého potlesku opustil hřiště domácí útočník Alain Traoré, kterého nahradil Mathias Autret.

86
    Boudebouz se na útočné polovině provinil faulem. Hosté se musejí vrátit zpátky k vlastnímu pokutovému území.

85
    Yartey se už na nemohoucnost svých spoluhráčů nemohl dívat, a proto to vyzkoušel z velké vzdálenosti. Střela mu ovšem ani zdaleka nesedla podle představ a skončila vysoko nad břevnem.

83
    Poprvé v zápase se nám na hřišti zažlutilo. Za poměrně zbytečný faul přesně na půlící čáře byl napomínám domácí Koné.

82
    Přesně do středu domácího pokutového území směřoval z levé strany nebezpečný centr, míč ovšem našel pouze hlavu stopera Koného, který jej uklidil do bezpečí.

81
    Zdá se, že Lorient už na žádné velké útočné akce nepomýšlí a raději se soustředí na bránění svého vedení.

80
    Po faulu Koného se bude muset Lorient bránit další standardní situaci.

78
    Poprvé ve druhém poločase dokázali hosté zahrozit! Boudebouz se ujal exekuce standardní situace, svým centrem našel hlavu Nogueiry, který mířil přesně tyčce. Brankář Audard ovšem vytáhl pohotový zákrok a míč lapil.

77
    Až nyní přichází na místo zraněného Carlaa náhrada. Závěr utkání dohraje mladý obránce Lionel Zouma