Bilbao – Eibar 1:1 (kon.) | Córdoba – Barcelona 0:2 (kon.) | Mallorca – Sevilla 0:5 (kon.)
Atlético Madrid – Getafe 3:0 (kon.) | Vigo – Real Madrid 2:1 (kon.)
Cordoba CF
0:2 (0:1)
FC Barcelona
cz Streda 12.12.2012, 20:00 • Estadio Nuevo Arcángel, Córdoba. • Španielsky pohár

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. Příště napočtenou. (22:00:04)

Hosté druhou půli zcela ovládli a soupeře do ničeho vážnějšího nepouštěli. Pinto snad zasahoval jen jednou, v samém závěru a to ještě proti poměrně slabé střele. A když Messi přidal druhý gól nejen svůj, ale i zároveň svého týmu, bylo o vítězi jasno. Barcelona dnes vyhrála zaslouženě. Těžko říct, jak by se utkání odvíjelo, kdyby byl uznán gól Rennelly z prvního poločasu, ale to už teď nezjistíme.

90+4
    Zřejmě poslední akce zápasu, kterou obstará Pinto odkopem od své brány.

90+4
    Tello si znovu nepohlídal své postavení a uvízl v ofsajdu.

90+3
    Na druhé straně tečoval míč po přihrávce z pravé strany Patino, ale Pinto si u levé tyče dobře pohlídal volný prostor a míč vyrazil.

90+2
    Sanchez znovu dostal nádherný míč do uličky, dostal se do pokutového území a chtěl poslat přihrávku před branku volnému Messimu, ale do dráhy míče vložil nohu jeden z domácích hráčů a tečoval jej mimo argentincův dosah.

90+1
    Čtyři minuty ještě mají na to, aby svým fanouškům udělali radost.

90
    Domácí se snaží aspoň o čestný úspěch, moc času jim už ale nezbývá.

89
    Thiago Alcantara poslal neposedný balón místo před branku nad branku.

88
    Poslední změna i na domácí straně. Ayina střídá Vica.

87
    Tello dostal pěkný pas od Fernandeze, šel sám na brankáře, ale nejen, že jej zastavil včas vracející se obránce, ale také praporek čárového rozhodčího. I hostující fotbalista se dostal do ofsajdové pasti.

86
    Hra se znovu odehrává převážně ve středním pásmu.

85
    Domácí Pedro se dostával do dobré šance, ale zastavil jej hvizd hlavního rozhodčího - ofsajd.

84
    Poslední změna v sestavě hostů. Dnes trochu trápící se Villa přenechává místo Tellovi.

83
    Messi mohl zkompletovat hattrick. Tentokrát byl však tísněn dvěma protihráči a i když dokázal přehodit Saizara, vracející se obránce stihl míč odkopnout do zámezí.

82
    Podruhé střídá i Córdoba. Gaspara nahrazuje Damian.

82
    Xavi si dvakrát vyměnil míč se Songem, poté však místo střely ještě volil přihrávku, což byla velká chyba.

80
    Villa znovu nedokázal dohonit přihrávaný míč a domácí budou vhazovat. Nutno ale říct, že tentokrát za to mohla hodně špatná přihrávka od Messiho.

79
    Hosté si přihrávají na své polovině a do útoku se už moc nehrnou. Zbývá něco málo přes deset minut do konce zápasu.