AC Ajaccio
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
cz Piatok 30.11.2012, 20:45 • Stade François Coty — Ajaccio • Ligue 1 Uber Eats

Utkání končí bez branek. Každý tým měl dnes jednu pomalu 100% šanci, ale neproměnil ji. Na straně domácích to byl Sammaritano, který netrefil z prostoru penalty branku, ve které byl jen vybíhající brankář a na straně hostí trefil Hamouma snad ze čtyř metrů obránce na čáře. Jinak jsme po celý průběh zápasu sledovali opravdu velmi nezáživnou podívanou, kdy se bojovalo na středu hřiště. Já se s Vámi tímto loučím a u lepšího fotbalu příště na počtenou. (22:40:52)

90+4
    Nakonec z toho byla střela, ta byla zablokována.

90+3
    Poslední centr do vápna od domácích přijde.

90+3
    Třicet sekund do konce. Hraje se daleko od obou branek.

90+3
    Poslední minuta zápasu. Jestli dá někdo branku, tak to budou domácí. Ti jsou u míče a ještě se snaží o nějakou poslední šanci.

90+2
    Hra na středu hřiště. U míče jsou domácí. Do konce chybí minuta a dvacet sekund.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec hrací doby.

87
    A skoro to vyšlo! Obrovská šance domácích. Střídající Sammaritano si naběhl a netrefil z penalty branku! Měl před sebou už jen brankáře. Tak na super šance je to 1:1.

87
    U míče jsou domácí. Ti sympaticky nepůsobí v posledních minutách obranářsky a chtějí možná i něco víc, než jeden bod.

86
    Střídání na obou stranách.
    Domácí střídají, odejde Sigamary Diarra, nahradí jej Frederic Sammaritano.
    Střídání hostí. Odejde Romain Hamouma a místo něj se na hřiště podívá Ulrich Kevin Mayi.

86
    Vypadá to, že moje slova o 0:0 se dnes naplní. Pro diváky, to v tomto velmi chladném počasí není rozhodně nic příjmeného, sledovat takovou podívanou, ale bod s druhým týmem se počítá.

85
    Centr nenašel nikoho a Ruffier tedy mohl míč po jeho odrazu od země chytit a rozehrává.

84
    Šance pro domácí. Standardní situace pro Ajaccio. Bude to centr do vápna.

83
    Akci hostí zastavuje praporek pomezního. Ofsajd.

82
    Pokus o přízemní centr do vápna vykopl obránce. Následně došlo k útočnému faulu a rozehrává Ajaccio.

81
    Z toho byl centr a pak nic. Hrají hosté a jejich toporná postupná kombinaci.

81
    Po dlouhé době jsou domácí míče. Mají autové vhazování blízko branky.

80
    Ne, cesta nevede nikudy. Takže po odkopu míče musí opět hosté rozehrávat ze své poloviny.