Chelsea – Fulham 0:0 (kon.) | Everton – Arsenal 1:1 (kon.) | Tottenham – Liverpool 2:1 (kon.)
Wigan – Manchester City 0:2 (kon.) | Manchester United – West Ham 1:0 (kon.)
Wigan Athletic
0:2 (0:0)
Manchester City
Streda 28.11.2012, 21:00 • The DW Stadium • Anglická Premier League

Rozhodca ukončil zápas, ktorý hostia vyhrali 2:0. Po 1 polčase to nevyzeralo na výhru City ale v druhom dejstve hostia potvrdili postavenie v tabuľke. Šťastnými strelcami boli Balotelli a Milner. Domáci si za celý zápas nevytvorili nejakú obrovskú šancu, ktorá by mohla skončiť gólom. City si zaslúžene odváža všetky tri body.

Ďakujem za pozornosť. Dovidenia (22:55:49)

90+3
    Domáci ešte na konci zápasu pohrozili akciou až do 16-ky hostí ale gól z toho nebol.

90+1
    Mužom zápasu sa stal Barry.

90
    Kolarovov center poslali mimo 16-ku domáci obrancovia. Rozhodca nastavuje 3 minúty.

89
    Center Kolarova do pokutového územia nenašiel spoluhráča.

87
    Faul Di Santa na Zabaletu. Hostia rozohrali akciu smerom dozadu. Nemajú sa kam ponáhlať čo je pochopiteľné.

85
    Domáci diváci pomaly ale isto začínajú odchádzať zo štadióna. Pochopili, že dnes už žiadne body ich mužstvo nezíska.

82
    Roh pre domácich po dobrej práci Koného. Domácim sa nepodarilo ani bránu ohroziť a navyše stratili aj loptu.

81
    Pre zranenie opustil ihrisko strelec druhého gólu Milner a nahradil ho K. Touré.

80
    Toure zakončil akciu, ktorú sám začal veľmi nepresnou strelou.

78
    Technická strela Maicona zvnútra 16-ky končí tesne vedľa pravej tyče Habsiho brány.

75
    Domáci vystriedali. Jones prepustil svoje miesto McArthurovi.

75
    Do konca stretnutia ostáva 15 minút. Podarí sa domácim streliť kontaktný gól alebo pridá City ešte jeden a zlomí tak odpor domáceho mužstva?

73
    Manchester city dal gól! Gól strelil MILNER.
    City sa dostáva už do dvojgólového vedenia zásluhou MILNERA, ktorý vyslal spoza 16-ky nechytateľnú bombu. Habsi bol bez šance.

69
    Manchester city dal gól! Gól strelil BALOTELLI.
    BALOTELLIMU sa na dva krát podarilo prekonať brankára Habsiho. Jeho prvý pokus Habsi skvele kryl no ten druhý už trafil do čierneho. Obrana domácich svojmu brankárovi teraz nepomohla.

68
    Maiconov center do 16-ky sa snažil nožničkami trafiť Balotelli ale miesto lopty zostrelil domáceho hráča.

66
    Balotelli sa skoro dostal k odrazenej lopte v 16-ke domácich a mohol byť z toho aj gól. Na poslednú chvíľu odkopával jeden z domácich obrancov.