Chelsea – Fulham 0:0 (kon.) | Everton – Arsenal 1:1 (kon.) | Tottenham – Liverpool 2:1 (kon.)
Wigan – Manchester City 0:2 (kon.) | Manchester United – West Ham 1:0 (kon.)
Everton FC
1:1 (0:0)
Arsenal FC
Streda 28.11.2012, 20:45 • Goodison park • Anglická Premier League

Rozhodca Oliver fúkol posledný krát do píštalky. V tomto zápase sme videli dva presné zásahy, ktoré padl v prvom polčase . Súboj tabuľkových susedov skončil zaslúženou remízou, kedže sme videli pekné momenty na oboch stranách. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a teším sa na najbližšie prenosy, na Onlajny. eu. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:40:18)

90+3
    Loptu má v moci TIm Howard, ten pravdepodobne loptu vykopne na posledný útok tohto zápasu

90+2
    Gervinho sa tlačil do pokutového územia, Jagielka ho však zastavil skvele načasovaným obranným zákrokom

90+3
    Hlavný rozhodca pridáva tri mnúty k riadnemu hraciemu času

90
    Domáci tréner pri postrannej čiare rozdáva, pokyny do záverečných minút, svojim zverencom

85
    Brejkovú situáciu sa domácim nepodarilo vyriešiť podľa predstáv. Fellaini vyslal veľmi nepresný center, ktorý sončil za hosťujúcou bránou