Šumperk – Kadaň 5:7 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 3:4 (0:2 po s.n.)
Most – Třebíč 3:6 (kon.) | Beroun – Olomouc 2:1 (po s.n.) | Písek – Mladá Boleslav 1:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:7 (4:1, 0:4, 1:2)
SK Kadaň
cz Sobota 17.11.2012, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Šumperk se v rámci dvacátého třetího kola první hokejové ligy utkal s celkem severočeské Kadaně. Draci v první třetině sice nijak výrazně nepřehrávali soupeře, v závěru první části ovšem dokázali využít svého tlaku a vstřetil dned čtyři branky. Za stavu 4:1 oba týmy odcházely do kabin. Druhá třetina ovšem patřila hostům, ti po skvělém prostředku zápasu vístili vteřinu před koncem druhé části vedoucí branku na 5:4 a zaskočili družinu Radka Kučery.Do poslední periody nastoupily oba celky s vyrovnanou hrou, branky už nepadaly tak hojně. V poslední desetiminutovce si domácí tvořili závěrečný tlak, ovšem
    ani ten už na srovnání nestačil. Poslední branku Draků v zápase si na své konto připsal obránceMARTIN NOVOTNÝ, jenž snížil na 5:6 z pohledu domácíh Draků. Hosté pak ještě pojistili vítězství do prázdné branky a zvítězili poměrem 7:5. (19:28:59)

60:00

59:57
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hosté si pojišťují vítězství. Do prázdní klece Draků kotouč posílá FILIP SEMAN. Asistence: Jaroslav Kůs.

59:41
    Domácí stále v náporu.

59:23
    První střelecký pokus Hanuljak kryje.

59:17
    Poslední vteřiny, domácí zatím jen kombinují.

58:44
    Holíkova rána od modré, Hanuljak na ni dobře viděl a chytil ji.

58:27
    Draci právě vstřelili branku!
    Je sníženo na rozdíl jediné branky. Dvě nahrávky před brankou a puk byl v síti. Do odkryté Hanuljakovi svatyně jej doklepl obránce MARTIN NOVOTNÝ. Asistence: Aleš Staněk.

57:54
    Nahození Novotného, Hanuljak kotouč v klidu rozehrává.

57:30
    Navíc teď Salith ztrácí puk a musí se rychle vracet zpět do obrany.

56:55
    Adam Červenka se snaží se svými spoluhráči kombinovat za brankou, ale zatím se domácí ke střele nedostali.

56:30
    Domácí znovu jen se sklopenými hlavami. Čárový rozhodčí nekompromisně píská postavení mimo hru.

55:36
    Pěkný střelecký pokus Aleše Staňka. Hostující brankář ale nakonec zasahovat nemusel.

54:55
    Už se znovu hraje. Draci se zkouší co nejdříve dostat do útoku.

54:40
    Je možná rozhodnuto. Stadionem se nese veliký pískot a nesouhlas domácích fanoušků i hráčů, ale Kadaň dává šestý gól, kterému předcházela sporná situace v obranném pásmu hostů. Na 6:4 zvyšuje BRONISLAV ANDRES, jemu nádherně puk na hokejku přihrál Petr Mainer. Asistence: Mainer.

53:52
    Šumperku te´d rychle utíká čas, navíc se teď domácí nemohou dostat do útončé třetiny.

51:38
    Po Charouskově střele švihem zasahuje Štůrala.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 8. Červenka (Gewiese), 16. Finsterle (Tesařík, Pastor), 18. Sedlák (Gewiese), 20. Holík (Staněk), 59. Novotný (Staněk) - 11. Mainer (Chlouba, Andres), 25. Ton (Schimdt, Charousek), 34. Mainer, 38. Trefný (Ton, Charousek), 40. Hafenrichter (Gajovský), 55. Andres, 60. Seman (Kůs)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Pastor, Holík, Gewiese, Novotný, Sedlák, Tesařík, Pour, Skoumal, Hulva, Haas, Cink, Staněk, Červenka, Plášek, Blinka, Finsterle, Kindl, Vrdlovec, Hlinka
    SK Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Schmidt, Lučka, Opalek, Mazanec, Trefný, Szakal, Hofmeister, Prošek, Kůs, Ton, Jíra, Andres, Seman, Mainer, Charousek, Hafenrichter, Gajovský, Chlouba, Hanták, Ondřej