Šumperk – Kadaň 5:7 (kon.) | Litoměřice – Jihlava 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 3:4 (0:2 po s.n.)
Most – Třebíč 3:6 (kon.) | Beroun – Olomouc 2:1 (po s.n.) | Písek – Mladá Boleslav 1:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:7 (4:1, 0:4, 1:2)
SK Kadaň
cz Sobota 17.11.2012, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Šumperk se v rámci dvacátého třetího kola první hokejové ligy utkal s celkem severočeské Kadaně. Draci v první třetině sice nijak výrazně nepřehrávali soupeře, v závěru první části ovšem dokázali využít svého tlaku a vstřetil dned čtyři branky. Za stavu 4:1 oba týmy odcházely do kabin. Druhá třetina ovšem patřila hostům, ti po skvělém prostředku zápasu vístili vteřinu před koncem druhé části vedoucí branku na 5:4 a zaskočili družinu Radka Kučery.Do poslední periody nastoupily oba celky s vyrovnanou hrou, branky už nepadaly tak hojně. V poslední desetiminutovce si domácí tvořili závěrečný tlak, ovšem
    ani ten už na srovnání nestačil. Poslední branku Draků v zápase si na své konto připsal obránceMARTIN NOVOTNÝ, jenž snížil na 5:6 z pohledu domácíh Draků. Hosté pak ještě pojistili vítězství do prázdné branky a zvítězili poměrem 7:5. (19:28:59)

60:00

59:57
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hosté si pojišťují vítězství. Do prázdní klece Draků kotouč posílá FILIP SEMAN. Asistence: Jaroslav Kůs.

59:41
    Domácí stále v náporu.

59:23
    První střelecký pokus Hanuljak kryje.

59:17
    Poslední vteřiny, domácí zatím jen kombinují.

58:44
    Holíkova rána od modré, Hanuljak na ni dobře viděl a chytil ji.

58:27
    Draci právě vstřelili branku!
    Je sníženo na rozdíl jediné branky. Dvě nahrávky před brankou a puk byl v síti. Do odkryté Hanuljakovi svatyně jej doklepl obránce MARTIN NOVOTNÝ. Asistence: Aleš Staněk.

57:54
    Nahození Novotného, Hanuljak kotouč v klidu rozehrává.

57:30
    Navíc teď Salith ztrácí puk a musí se rychle vracet zpět do obrany.

56:55
    Adam Červenka se snaží se svými spoluhráči kombinovat za brankou, ale zatím se domácí ke střele nedostali.

56:30
    Domácí znovu jen se sklopenými hlavami. Čárový rozhodčí nekompromisně píská postavení mimo hru.

55:36
    Pěkný střelecký pokus Aleše Staňka. Hostující brankář ale nakonec zasahovat nemusel.

54:55
    Už se znovu hraje. Draci se zkouší co nejdříve dostat do útoku.

54:40
    Je možná rozhodnuto. Stadionem se nese veliký pískot a nesouhlas domácích fanoušků i hráčů, ale Kadaň dává šestý gól, kterému předcházela sporná situace v obranném pásmu hostů. Na 6:4 zvyšuje BRONISLAV ANDRES, jemu nádherně puk na hokejku přihrál Petr Mainer. Asistence: Mainer.

53:52
    Šumperku te´d rychle utíká čas, navíc se teď domácí nemohou dostat do útončé třetiny.

51:38
    Po Charouskově střele švihem zasahuje Štůrala.

51:29
    Daniel Vrdlovec se snažil přihrát na Hulvu, ale na modré čáře ztratil puk.

53:09
    Další pokus Šumperka, ale vedle.

52:55
    V útočné třetiny už znovu svěřenci Radka Kučery. Novotného pokus od modré ale Hanuljak dobře viděl.

52:42
    Štůralovi spadla při poslední akci maska, čeká se na úpravu výstroje domácího gólmana.

52:42
    Štůralu si z branky vytáhl Nikola Gajovský, ovšem při zakončení už byl za úrovní tyčky.

52:14
    Kadaň se po delší době osvobozuje, k zakončení v útočném pásmu se však nedostala.

51:36
    Šumperští mohli unikat dva na jednoho, zastavuje je však postavení mimo hru.

51:07
    Hra se teď dlouho drží v útočném pásmu Draků, ale hostující brankář zatím v klidu chytá.

50:54
    A znovu skvělý Miroslav Hauljak, který teď drží svůj tým. Tentokrát musel odolávat pokusu Adama Červenky.

50:45
    Další pokus Salithu, ránu Daniela Vrdlovce Hanuljak schoval ve své lapačce.

50:20
    Hosté se zkoušeli co nejrychleji dostat dopředu, ovšem jejich pokus byl až příliš zběsilý. Zakázané uvolnění.

50:20
    Právě po Haasově zakončení musel svůj levý beton vytasit Miroslav Hanuljak.

50:02
    Marek Haas v souboji za vlastní klecí. Zápas o puk vyhrál a okamžitě se pustil směrem dopředu.

49:31
    Šumperk potřeboval vystřídat, jen vyhodil k brance hostí.

48:54
    Na druhé straně byl u kotouče nejrychleji Michal Hlinka, jeho střela z úhlu skončila jen na betonech připraveného Hanuljaka.

48:32
    Ani teď si šumperský brankář neodpočine, buly znovu po jeho pravici.

48:26
    Hned po vhazování střela Kadaně, znovu buly před Štůralou.

48:22
    Vzápětí následovalo zakázané uvolnění Salithu Šumperk.

48:10
    Hafenricher kličkuje kolem šumperské branky, nakonec je mu kotouč vypíchnut.

47:48
    Karel Plášek vyslal touš na Miroslava Hanuljaka, ten ovšem neměl žádné další komplikace s jeho zastavením.

47:28
    Novotný rozehrává dopředu na Haase, ten se snaží o přechod do útoku s Pláškem.

47:00
    Tak tohle byla paráda! Tomáš Štůrala podržel Šumperk. Martin Szakal se prokličoval před samotného šumperského brankáře, ale v klíčovém momentu jej nepřekonal.

46:29
    Šumperk se snaží stále úspěšné přejít přes modrou čáru, ale když už se mu to podaří, Kadaň okamžitě kotouč vyhodí mimo své obranné pásmo.

45:56
    Pro změnu si s kotoučem zahrál Miroslav Hanuljak. Hodně si vyjel proti Gewiesemu. Puk nakonec chytil až u levého mantinelu.

45:34
    Hosté jsou kompletní.

45:30
    Karel Plášek chtěl vzít přechod přes střední pásmo na sebe. Avšak zastavuje ho ofsajd.

45:09
    Další vhazování před Hanuljakem.

44:44
    Nadvakrát teď Draci. Nejdřívě Jan Tesařík od modré, pak Pastor se obtáčel kolem branky. Ani jeden ze sřelců nebyl úspěšný.

44:14
    Nádhera! Hostující útočník se řítil i v oslabení sám na Štůralu. Domácí gólman však nádherně skočil po kotouči a parádně vypíchl!

44:01
    Střela od modré v podání Aleše Holíka. Před Hanuljakem pak ještě hbitě doráželi šumperští útočníci. Hostující gólman nakonec přikryl kotouč lapačkou.

49:31
    A zároveň také vyloučení pro hostující Kadaň. Dvě minuty za hákování dostává Martin Mazanec.

49:31
    Šikovně se na modré čáře pokoušel vytočit Karel Plášek. Ovšem odpískán ofsajd.

42:53
    Další vhazování před brankou Sportovního klubu, teď už Hanuljak musel zasahovat.

42:47
    Obranou hostujících obránců se jako horký nůž máslem projížděl Adam Červenka. Jeho pokus nakonec končí mimo kluziště.

42:07
    Ofsajd hostujícího celku. Filip Seman se sice natahoval po volném kotouči v útočném pásmu, ale při jeho přechodu porušil pravidla.

49:59
    Tentokrát už Hanuljak musel zasahovat lapačkou.

49:34
    Daniel Vrdlovec se dvakrát otočil kolem kadaňského zařízení, nakonec mu kotouč pouze sjel z hole.

40:50
    Za Hanuljakovou svatyní však domácí ztrácí kotouč, před Štůralu se nebezpečně prosekával Zdeněk Ondřej.

40:06
    Kadaňští vyhráli úvodní vhazování třetí třetiny, do útoku však vzápětí míří domácí Draci.

40:01

Pomalu se nám chystá začátek třetí třetiny. Kadaň v průběhu druhé třetiny nevídaně zaskočila Draky, uvidímě, co nás čeká dále.

Ve druhé části jsme viděli čtyři branky. A všechny ze strany hostů, kteří zaskočili domácí Draky. Další třetina začně přibližně v 18:46.

40:00

39:59
    Neskutečné!!! Kadaň jednu jedinou vteřinu před koncem druhé části otáčí skóre zápasu! Před domácím gólmanem se strahla mela a Draci nevěděli, kde kdo stojí. Za Štůralu kotouč dostal JAROSLAV HAFENRICHTER. Asistence: Nikola Gajovský.

39:40
    Kadaň se ještě snaží něco vymyslet, třetina se blíží ke konci.

39:25
    Tentokrát to bude na obou stranách po dvou minutách. Ze strany Šumperka si jde sednout na trestnou lavici Tomáš Pastor, za Kadaň pak Petr Mainer.

39:25
    Hra přerušena. Rozhodčí bude znovu vylučovat.

39:15
    Hosté zatím kombinují v útočném pásmu.

38:57
    Šumperk se navíc bude i nadále bránit. Za katr na dvě minuty za držení míří Martin Novotný.

38:21
    Draci teď nepřesní v rozehrávkách a celkově přechodu přes střední pásmo.

37:40
    No a máme vyrovnáno. Ve vlastním oslabení se podařilo hostům z Kadaně vsítit branku. JAKUB TREFNÝ se neváhavě napřáhl u modré čáry a jeho střela skončila až za zády hodně překvapeného Tomáše Štůraly. Asistence: Karel Ton, Jiří Charousek.

37:11
    Haas se zkoušel sám protáhnout v mezikruží, puk mu byl nakonec z hole odpálen pryč.

36:45
    Kadaň teď v klidu drží kotouč a nakonec v pohodě vyhazuje až ke Štůralovi.

36:20
    Další pokus už Tesaříkovi vyšel, ale skončil jen v Hanuljakově výstroji.

36:00
    O střelu se pokoušelů Jan Tesařík, byla mu však zblokována hůl.

35:45
    Vylučuje se na straně Sportovního klubu. Dvě minuty za napadení dostává Filip Seman.

35:24
    Kotouč už v útočném pásmu hostů, ti se snaží dostat ke střele.

34:55
    Nyní se hraje převážně ve středním pásmu, Kadaň získala daleko více na sebevědomí.

33:48
    Vhazování v útočném pásmu Šumperka, Draci vyhráli vhazování, ale zatím pouze kombinují.

33:16
    Po několika skvělých akcích Šumperka branka na druhé straně. Jakousi střelou nestřelou dostává třetí puk za záda Tomáše Štůraly PETR MAINER. Asistence: Bez asistence.

32:33
    Karel Plášek se sám řítil na Hanuljaka, ovšem nepřekonal ho. Dorážet se ještě snažil Aleš Staněk!

32:03
    Puk v lapačce hostujícího brankáře. Dopravil ho tam Michal Hlinka.

31:49
    Hanuljak špatně rozehrál a málem se mu to vymstilo. K dorážce se skoro dostal Lukáš Finsterle, kotouč mu ale nakonec odskočil od hole.

31:26
    Postavení mimo hru tentokrát odpískáno hostujícímu celku.

31:16
    Vhazování ve středním pásmu, blíže kadaňské branky.

30:58
    Skvělý zákrok Hanuljaka lapačkou! Hostující gólman se parádně vytasil proti pokusu Daniela Vrdlovce.

30:50
    Práci už má ale Miroslav Hanuljak, ten po nahození na jeho klec raději přidržel puk.

30:38
    Teď na druhé straně pro změnu Kadaň, Štůrala proti pokusu Opalka zasahovat nemusel.

30:09
    Oba dva týmy se snaží rovnoměrně útočit a nenechat svého soupěře ani na chvíli v klidu.

29:45
    Tyčka v podání Aleše Holíka!

29:00
    Kombinace Draků v útočné třetině zakončena ránou Tomáše Pastora.

28:52
    Lukáš Finsterle zkouše poslat dopředu Michala Hlinku, ten se však nakonec k volnému kotouči nedostal včas.

28:31
    Zakázané uvolnění domácích.

28:27
    Další střela, tentokrát od modré čáry. Tomáš Schmidt ovšem těsně míjí pravou tyčku šumperské svatyně.

27:45
    Teď už ale situace nabrala jiného obrazu, po střele zápěstím Charouska se Štůrala musel ohlédnout.

27:29
    Stále se Kadaňští musí bránit dračímu náporu.

27:00
    Aleš Staněk u puku v útočném pásmu, přihrávka na spoluhráče u druhého mantinelu mu nevyšla.

26:12
    V útočném pásmu už také Draci, jenž zatím pouze kombinují. O střelu se pokusil Hlinka, jeho pokus zblokován.

25:47
    Štůrala musel vytáhnout svůj pravý beton proti pokusu Jíry.

25:18
    Další vhazování před brankou Šumperka, domácí teď mírně pod dekou.

25:10
    Další nebezpečná šance Kadaně! Štůrala teď v leže zasahoval na brankovišti.

24:39
    Teď už se však hostující střídačka raduje. Před Tomášem Štůralou se rozpoutal boj o kotouč, z čehož vznikla nepřehledná situace. Tu ze všeho nejlépe využil KAREL TON, jenž překonává ležícího domácího gólmana. Asistence: Tomáš Schimdt, Jiří Charousek.

24:05
    Tentokrát již Kadaňští v útočném pásmu, po střele Szakala Štůrala zasahovat nemusel.

23:19
    Šumpek se zatím v početní nevýhodě dobře brání, už dvakrát se svěřencům Radka Kučery podařilo vyhodit puk.

22:43
    Ve stejném čase vyloučen za sekání Denis Kindl. První oslabení Draků v tomto zápase.

22:43
    Souboj za brankou Severočechů vyhráli hosté, okamžitě se pustili do útoku. Ovšem další střelu Charouska zastavuje zeď jménem Tomáš Štůrala.

22:24
    Postavení mimo hru Salithu Šumperk.

22:16
    Draci zakládají daleko lepší útoky než v první třetině, obránci Kadaně mají najednou daleko více práce.

21:51
    Michal Hlinka málem využil přečíslení na druhé straně kluziště, ovšem kotouč zamířil těsně levé tyče Hanuljakovy branky.

21:37
    V útočném pásmu také hosté, Tomáš Štůrala ovšem pozorný.

20:35
    Karel Plášek nahrával na úplně volného Marka Haase, ten však v rozhodující chvíli puk minul!

20:17
    Úvodní vhazování vyhráli Draci a hned se puští do útoku.

20:01

Hráči obou týmů už se pomalu sjíždějí na ledovou plochu. V první části jsme viděli celkem pět branek, za chvíli nám začne druhá třetina.

Fanoušci se rozhodně nenudili. Draci sice v první části většinou byli pod tlakem, ale v posledních minutách první třetiny se střelecky blýskli a využili obě své přesilovky. Další třetina začne přibližně v 17:55.

20:00

19:22
    Tak tady to teď vře. Teprve druhá střela v přesilovce a je z toho další využitá početní výhoda. Znovu se do kolonky střelce zapisuje obránce, tentokrát kapitán ALEŠ HOLÍK, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Aleš Staněk.

19:00
    Domácí stále tlačí, ale zatím se žádná další střela nekoná.

18:30
    Draci rozevírají přesilovkový deštník, první střelecký pokus měl Aleš Holík.

18:17
    Teď navíc hosté budou muset čelit dalšímu oslabení. Dvě minuty za faul loktem dostává Karel Ton.

18:11
    Šumperk najednou na koni. Z ničeho nic je Kadaň pod tlakem.

17:38
    Zdá se, že Hanuljakovy úspěšné zápasy končí. Salith využívá přesilovou hru! Od modré čáry se nádherně natáhl na střelu TOMÁŠ SEDLÁK, který nedal hostujícímu brankáři sebemenší šanci, když zakončil přesně mezi jeho betony. Asistence: Petr Gewiese

17:03
    Pumelice Tomáše Sedláka jen do Hanuljakových betonů.

16:51
    Marek Haas zkoušel štěstí. Jeho střela zápěstí však končí jen ve výstroji hostujícího gólmana.

16:18
    Hanuljak kryje první pokus šumperské přesilovky.

16:09
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za podražení dostává kadaňský Daniel Opalek.

15:43
    Jako blesk z čistého nebe přišel druhý gól Šumperka! Z ničeho nic se strhl před brankou Hanuljaka zmatek, kterého dokázal nejlépe využít LUKÁŠ FINSTERLE. Jan Tesařík mu poslal puk na hokejku a Finsterle už neměl problém doklepnout touš do sítě. Asistence: Jan Tesařík, Tomáš Pastor

14:50
    Teď zase pro změnu v rozehrávce chybovala Kadaň. Sedlákův přechod za pomocí Vrdlovce také nevyšel.

14:09
    Karel Plášek aktivně uháněl za pukem, ovšem za brankou Miroslava Hanuljaka o něj přišel.

13:39
    Před branku Hanuljkaka zkoušel touš tečovat Adam Červenka. Puk ovšem končí na holích Kadaně.

13:15
    Domácí se konečně dostali do útočného pásma, ale ani tentokrát nevytěžili alespoň střelu.

12:48
    Ofsajd Šumperka. Salithu nevyšel ani další pokus o útok.

12:51
    Skoumal zavezl puk až do útočné třetiny, tam jej ale nečekal snadný úkol. Přes dva obránce Kadaně sám nepřešel.

11:36
    Severočeši se i dále drží na větší útočné vlně než domácí Draci, ti se musí bránit.

11:13
    Nyní se hraje převážně ve středním pásmu.

10:09
    Parádní gól, hostující celek po zásluze vyrovnává a tlumí hluk šumperského zimního stadionu. Roman Chlouba si nádherně obhodil dva šumperské obránce. Zakončil, ale jeho pokus mu nevyšel. To už se však nedalo tvrdit o dorážejícím PETRU MAINEROVI, jenž pohotově překonává Tomáš Štůralu. Asistence: Chlouba, Andres.

09:40
    Další dělovka na zařízení Kadaně. Postaral se o ni obránce Tomáš Sedlák. Hanuljak znovu na místě.

09:16
    Do útočného pásma se dostali i Draci, pokus Karla Pláška Hanuljak pohotově chytil.

08:55
    A Štůrala teď musel hodně hýbat svými betony, aby zastavil dorážky hostujícího celku!

08:33
    Pokud někdo po brance na 1:0 čekal aktivnější Draky, mýlili se. Na ledě je stále pohyblivější Kadaň.

08:12
    Znovu ofsajd. Tentokrát na straně domácího Šumperka.

08:02
    Další útok Sportovního klubu zastavuje postavení mimo hru.

07:50
    Hosté hned chtěli své chyby napravit, ovšem pokus Jíry těsně nad.

07:09
    Domácí využívají výhodu! Šumperk měl hrát přesilovku, ale zůstal na kotouči, což se hostujícím hokejistům vymstilo. ADAM ČERVENKA střelou švihem krásně překonavá Miroslava Hanuljaka, který déle jak 120 minut neinkasoval. Asistence: Petr Gewiese.

06:50
    Souboj za svatyní Kadaně, tam jsou zatím úspěšnější domácí Draci.

06:35
    Po delší době si kus černé gumy osahá také hostující brankář. Pokus Tomáše Sedláka v pohodě vykryl.

06:30
    Kotouč končí na střídačce, vhazuje se ve středovém kruhu.

06:00
    Jan Tesařík musí čelit dalšímu náporu kadaňského forvarda. Hosté mají momentálně více ze hry.

05:02
    Teď už Draci za brankou Hanuljaka, kterému se snažili motat hlavu. Jenže neúspěšně. Hra zpět v obranném pásmu Šumperka.

04:36
    Znovu na polovině hřiště aktivnější Kadaň. Tentokrát však hostující útok zastavuje ofsajd.

04:20
    Hra se navíc vrací zpět před Tomáše Štůralu. Ten si po dělovce Szakala připisuje zákrok lapačkou.

04:14
    Domácí se i nadále dále trápí v rozehrávce, přes střední pásmo nepřešel tentokrát Jan Tesařík.

03:45
    Jíra kroužil kolem Štůralovy klece jako mlsný kocour. Nakonec se dostal ke střele švihem, ale domácí gólman v klidu zasáhl.

03:16
    Draci se teď sice dostali před branku Kadaně, ovšem rozhodčí nakonec domácí vykazuje do středního pásma.

02:56
    Aleš Holík to zkoušel na Haase, ale přihrávka mu byla zblokována.

02:29
    Další zákrok domácího brankáře, ten má teď daleko více práce jak Hanuljak na druhé straně kluziště.

02:25
    Petr Mainer unikal po pravém mantinelu sám na Štůralu. Ten si však jeho nepříjemný pokus z úhlu pohlídal.

01:55
    Teď Šumperk poprvé výrazněji před Hanuljakem, ale Tomáš Pastor se nakonec k zakončení nedostal.

01:25
    Domácí si zatím neví rady s přechodem přes útočné pásmo, Kadaň naopak klidně vyčkává na možnost ve středním pásmu.

01:02
    Další icing domácích Draků.

01:00
    Další střela od modré, tentokrát musel domácí brankář vytasit svůj levý beton.

00:44
    K první vážnější akci se dostali hosté, Charouskův pokus však Štůrala včas vyrazil.

00:38
    Zakázané uvolnění Šumperka.

00:03
    A máme tu začátek. Na úvodním vhazování úspěšnější hosté z Kadaně.

00:01

Vše je připraveno na úvodní buly.

Do branky se za Salith postaví tradiční opora Draků Tomáš Štůrala, ze strany Kadaně pak v poslední době stoprocentní Miroslav Hanuljak.

Máme ještě pár chvil do úvodního vhazování, tak se podívejme na poslední zápasy Šumperka a Kadaně. Zatímco Draci dostali zavyučenou v Benátkách nad Jizerou v poměru 1:5, Kadaň uspěla proti Litoměřicím. V posledních dvou utkáních pak Severočeši neinkasovali ani jedinou branku.

Hráči obou celků už vyjely z kabin na ledovou plochu, vzájemně se zdraví. Postupně se nám začínají zaplňovat i tribuny na stadioně, sváteční hokejový večer by tak mohla doprovázet i dobrá atmoséfra. Ta je ostatně tady v Šumperku v posledních letech tradicí.

Na ledě už jsou rozhodčí, utkání za několik okamžíků započne.

Ještě se podívejme na umístění obou klubů v tabulce. Zatímco družina šumperského trenéra Radka Kučery okupuje jedenáctou příčku tabulky, Severočeši se dokázali prokousat na šesté místo.

Nejproduktivnějším hráčem Draků je Daniel Vrdlovec, který zatím vládne statistikám domácího mužstva. V hostující kabině je pak pánem branek a nahrávek Filip Seman.

Zdravím vás z útrob šumperského zimního stadionu. Dnes nás čeká 23. kolo první hokejové ligy, v rámci nejž se na severu Moravy utkají týmy Salith Šumperk a SK Kadaň.

Salith Šumperk: Štůrala (Vajner) - Pastor, Holík, Gewiese, Novotný, Sedlák, Tesařík, Pour, Skoumal, Hulva, Haas, Cink, Staněk, Červenka, Plášek, Blinka, Finsterle, Kindl, Vrdlovec, Hlinka

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Schmidt, Lučka, Opalek, Mazanec, Trefný, Szakal, Hofmeister, Prošek, Kůs, Ton, Jíra, Andres, Seman, Mainer, Charousek, Hafenrichter, Gajovský, Chlouba, Hanták, Ondřej

Šumperk je v letošní sezóně na domácím ledě pánem. Porazil před vlastními diváky i týmy jako je Ústí nad Labem či Mladá Boleslav. Většina soupeřů tak zatím ze Šumperka odjížděla s prázdnou. Podobnou úspěšnost už ale Draci nemají venku, kde doposud zvítězili pouze jedinkrát. Naposledy družinu Radka Kučery dokázaly skolit Benátky nad Jizerou. Salith však může znovu napravit své chyby z venku, přivítá totiž mezi svými mantinely SK Kadaň.

Sportovnímu klubu se vůbec nevydařil samotný začátek ligy, když hned několik kol musel v ruce držet pomyslného černého Petra ligy. Jenže v Kadani na nic nečekali a odhodlali se ke změně. Tou hlavní byla zejména výměna hlavního trenéra. Od nástupu Jiřího Čelanského na pozici kouče se Kadani začalo dařit. Severočechy navíc zdobí skvělý brankář. Miroslav Hanuljak, který chytá aktuálně snad v nejlepší formě, jaké může, v posledních dvou zápasech neinkasoval ani jediný gól. A ovládnout svými zákroky bude chtít i šumperský led.

Další kolo první hokejové ligy je na programu od 17:00, kdy atmosféru státního svátku bude doprovázet i hokejová podívaná.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 8. Červenka (Gewiese), 16. Finsterle (Tesařík, Pastor), 18. Sedlák (Gewiese), 20. Holík (Staněk), 59. Novotný (Staněk) - 11. Mainer (Chlouba, Andres), 25. Ton (Schimdt, Charousek), 34. Mainer, 38. Trefný (Ton, Charousek), 40. Hafenrichter (Gajovský), 55. Andres, 60. Seman (Kůs)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Pastor, Holík, Gewiese, Novotný, Sedlák, Tesařík, Pour, Skoumal, Hulva, Haas, Cink, Staněk, Červenka, Plášek, Blinka, Finsterle, Kindl, Vrdlovec, Hlinka
    SK Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Schmidt, Lučka, Opalek, Mazanec, Trefný, Szakal, Hofmeister, Prošek, Kůs, Ton, Jíra, Andres, Seman, Mainer, Charousek, Hafenrichter, Gajovský, Chlouba, Hanták, Ondřej