Ajaccio – Marseille 0:2 (kon.) | Lyon – Bastia 5:2 (kon.) | Bordeaux – Toulouse 1:0 (kon.)
AC Ajaccio
0:2 (0:0)
Olympique Marseille
cz Nedeľa 04.11.2012, 14:00 • Stade François Coty, Ajaccio. • Ligue 1 Uber Eats

90+1
    Hned v první minutě nastavení přichází taktické střídání. Strůjce druhé branky Valbuenu na posledních pár minut vystřídá Raspentino.

87
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Valbuena odvedl kus práce, když si poradil s několika obránci, na střed pokutového území přihrál svému spoluhráči, JORDAN J. AYEW ještě s míčem trochu popošel a poté jej napálil k pravé tyčce. Ochoa byl bezmocný. O vítězi tohoto střetnutí je tak zřejmě rozhodnuto.

84
    Konečně po dlouhé době nějaké vzrušení. Hosté rozehráli standardní situaci nakrátko, Valbuena si poté míč popotáhl a vystřelil. Zamířil hezky pod horní tyč, ale Ochoa ještě krásnějším zákrokem míč vytáhl na roh.

80
    Gigliotti to přehnal s důrazem a je potrestán žlutou kartou.

78
    Poslední střídáná na straně Ajaccia. Tiberi střídá Mostefu.

72
    Druhé střídání domácího celku. Diarru nahrazuje Sammaritano.

70
    Medjani srazil soupeře k zemi a také vidí žlutou kartu, jako první z domácí mužstva v tomto zápase.

66
    Střídají i hosté. Odchází Rémy a přichází J. Ayew.

64
    Abdallah to nyní přehnal s důrazem a skluzem sestřelil svého protihráče. Nakonec vidí jen žlutou kartu a může být hodně rád.

57
    Je tady i první střídání a to na domácí straně. Gigliotti nahrazuje Andreho.

55
    Je tu první gól. V první velké šanci ještě hosté neuspěli, neboť vystřelený míč obránci zblokovali, avšak po dalším centru se k míči dostal DEDE AYEW a hlavou přehodil gólmana Ajaccia. Domácí ještě reklamovali ofsajd, ale opakovaný záznám ukázal, že v žádém případě.