Žilina – Skalica 2:4 (kon.) | Martin – Košice 1:7 (kon.) | Nitra – Zvolen 1:5 (kon.)
B. Bystrica – Poprad 3:4 (kon.) | Trenčín – Piešťany 1:2 (kon.)
HK Nitra
1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
HKM Zvolen
Utorok 30.10.2012, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Aj napriek vysokej prehre je tu potlesk Nitra Arénou..A tým sa aj my s Vami lúčime a tešíme sa na ďalší prenos z Nitra Arény.

V derby kola napokon pomerne jasné víťazstvo na strane Zvolena. Domáci hráči sa snažili niečo s výsledkom spraviť, ale môžeme povedať, že o dnešnom zápase rozhodli presilové hry z prvej polovici zápasu.

60:00

59:50
    Nitra vyhadzuje

59:42
    Prišlo aj k strele, ale Valenta chytá a prerušuje hru. Vhadzovanie po pravici brankára Nitry.

59:40
    Zvolen točí kolotoč

59:25
    Výborný nevedel čo s pukom tak skúsil vystreliť. Valenta vyráža, ale následnú strelu už podržal a prerušil hru.

59:00
    Zvolen nasťahovaný v pásme.

58:50
    Konečne sa začalo hrať.

58:22
    A teraz zbytočné vylúčenie na domácej strane. Marek Mašlonka, päť minút.napadnutie hlavy a krku.

58:00
    Hrá sa v pásme Nitry

57:58
    Obidve mužstvá v plnom počte.

57:45
    Zvolen pri puku a moc sa netlačí do pásma Nitry.

57:00
    Nitrianski faklub treba pochváliť, stále povzbudzujú, aj keď Nitra prehráva 1:5.

56:40
    už to skôr vyzerá , že sa zápas iba dohráva...

55:52
    Zvolen, Martin Výborný, dve minúty za nedovolené bránenie v hre, Nitra, Andrej Kmeč, dve minúty, vysoká hokejka plus osobný trest nešportové správanie,

55:50
    Súboj za Šimkom, rozhodca prerušuje..a dokonca vylúčenie

55:24
    Nitra sa snaží ešte niečo so zápasom urobiť, ale zvolenskí hráči hrajú výborne aj v obrane a nepúšťajú domácich do vyslovených šancí.

Ján Csillag

Góly a asistencie: 26. Tománek (Nádašdi, Stümpel) - 8. Zuzin (Juraško, Hraško), 12. Jurík (Chovan), 22. Chovan (Šimko), 51. Jurík (Chovan), 54. Brabenec

HK Nitra: Valent, Kusy - Nádašdi, Trefný, Vosátko, Ordzovenský, Bača, Rais, Árvay, Kadura - Kováčik, Chrenko, Segľa, Mašlonka, Stümpel, Jokila, Podstavek, Hamrák, Tománek, Pupák, Bene, Kmeč
    HKM Zvolen: Šimko, Cibuľa - Juraško, Hraško, Ťavoda, Mucha, Pokovič, Výborný, Pichnarčík, Šiška - P.Zuzin, Brabenec, Podkonický, Škvaridlo, Jurík, Chovan, Puliš, Jurík, Ďaloga, Méry, Huňady, Sikela

Rozhodca: Lauff, Kalina, Smerek,