Catania – Juventus 0:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 2:0 (kon.) | Pescara – Bergamo 0:0 (kon.)
Sampdoria – Cagliari 0:1 (kon.) | Turín – Parma 1:3 (kon.) | Bologna – Inter 1:3 (kon.)
AS Rím – Udinese 2:3 (kon.) | Neapol – Chievo 1:0 (kon.)
SSC Neapol
1:0 (0:0)
Chievo Verona
Nedeľa 28.10.2012, 20:45Talianska Seria A

90+1
    Žltá ešte pred koncom putuje aj na konto Vargasa.

84
    Hostia sú momentálen prekvapujúco a vzhľadom na okolnosti lepším tímom a domáci tréner zareagoval striedaním. Odchádza Insigne a prišiel Dzemaili.

78
    A na svete je červená karta ! To čo som spomínal v prvom polčase sa stalo skutočnosťou až teraz. Vacek po druhej žltej karte musí opustiť trávnik a teda tento zápas sa bude skutočne dohrávať len v desiatich hráčoch.

75
    Strieda sa aj na strane hostí. Z ihriska odchádza Marco Rigoni a namiesto neho príde na trávnik Davide Moscardelli.

Striedanie Neapol. Odchádza Pandev, ktroý nepremenil asi najväčšiu šancu kola a nahradil ho Vargas.

71
    Tak Zuniga musí skutočne striedať. Nahradil ho Andrea Dossena.

71
    Prvá skutočná šanca hostí v zápase prichádza až v 71. minúte ! Thereu dostal loptu vo veľmi dobrej pozícii a kúsok pred šestnástkou strieľal na bránku.

67
    Kamil Vacek dostal žltú kartu za faul na Hamšíka, ktorý je teraz veľmi aktívny smerom dopredu.

61
    Druhé striedanie hostí. Prišiel Sergio Pellissier a ihrisko opúšťa Perparim Hetemaj .

58
    Neapol dal gól!

Tak posledný pokus o útok vyšiel hostí veľmi draho ! Neapol dokázal rýchlym protiútokom nachytať domácich obrancov na hruškách a MAREK HAMŠÍK všetko zakončil razantnou strelou k tyči a posiela svoj tím do zaslúženého vedenia.

55
    Prvé striedanie zápasu. Odchádza Luciano a prišiel Papp.

38
    TO čo teraz dokázal spáliť Pandev, je už podľa mna na zaplakanie. Loptu pred úplne prázdnou bránkou prepálil možno 2 metre nad !!! Len aby to nakoniec domácich ešte nemrzelo.

31
    Krásna akcia po krídle domácich a následne musle Sorrentino vyraziť len na roh. Dokážu ho domáci hráči prekonať do konca prvého polčasu ?

24
    Tutovka Maggia ! Christian dostal loptu pred prázdnu bránku, hlavičku ale nedokázal usmerniť medzi tri tyče !

19
    Ďalší ostrý zákrok hostí a toto sa už nemohlo obísť bez žltého potrestania. Dostal ho Rigoni.

12
    Faul na Insigneho a je z toho štandartka pre SSC a karta žltá pre Andreolliho.

8
    Neskutočná šanca pre Neapol ! Lopta skončila svoju púť na tyči a už to vyzeralo, že padá do bránky, nakoniec tomu tak nebolo a skončila vedľa.

Martin Platko

Góly: 58. Hamšík

Karty:   90+1. Vargas (NEA) - 12. Andreolli (CHI), 19. Rigoni (CHI), 67. Kamil Vacek (CHI)   78. Vacek (CHI)

SSC Neapol: De Sanctis - Gamberini, Cannavaro, Campagnaro, Zuniga, Behrami, Inler, Maggio, Insigne, Hamsik, Pandev

Chievo Verona: Sorrentino - Frey, Andreolli, Dainelli, Drame, Vacek, Rigoni, Hetemaj, Rigoni, Thereau, Luciano

Rozhodca: D. Celi-A. Marrazzo,W. Giachero,G. De Pinto