Catania – Juventus 0:1 (kon.) | Fiorentina – Lazio 2:0 (kon.) | Pescara – Bergamo 0:0 (kon.)
Sampdoria – Cagliari 0:1 (kon.) | Turín – Parma 1:3 (kon.) | Bologna – Inter 1:3 (kon.)
AS Rím – Udinese 2:3 (kon.) | Neapol – Chievo 1:0 (kon.)
SSC Neapol
1:0 (0:0)
Chievo Verona
Nedeľa 28.10.2012, 20:45Talianska Seria A

Stretnutie sa skončilo. Neapol v druhom polčase už tak nedominoval ako v tom prvom. Avšak po veľmi dobrej spolupráci Zúnigu a Hamšíka, strelil práve slovenský futbalista jediný gól zápasu a domáci vďaka tomu berú všetky tri body. Ja sa s Vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera. Tak dočítania priatelia ! (22:45:37)

90+4
    Predsa ešte minimálne útočný faul a posledná šanca pre hostí.

90+4
    Posledná minúta zápasu. Lopta na polovici hostí. Už sa nič neudeje.

90+3
    Posledné minúty zápasu je to len o jednom mene a to - EDUARDO VARGAS, ktorý teraz v dobrej pozícii o loptu prišiel a nedokázala tak vystreliť.

90+3
    Neapol jednoznačne kontroluje nadstavový čas.

90+1
    A hneď na to sa predieral do ďalšej šance. Keby nastúpil od začiatku zápasu, ktovie aký by bol stav dnešného stretnutia hoci aj po polčase, lebo Eduardo ma veľký hlad po góloch.

90+1
    Žltá ešte pred koncom putuje aj na konto Vargasa.

90+1
    Vargas to skúsil z ťažkého uhlu. Strela išla do bočnej siete.

90
    Rozhodca nadstavuje štyri minúty.

89
    Už je na nohách. Pri lopte domáci a momentálne šetria čas.

88
    Cannavaro bol faulovaný a nie a nie vstať z trávnika.

87
    Hostia už hrajú len na dvoch klasických obrancov, maximálne riskujú.

87
    Zatiaľ im to pekne vychádza.

86
    Neapol sa už neženie bezhlavo do útoku a snaží sa podržať loptu.

84
    Hostia sú momentálen prekvapujúco a vzhľadom na okolnosti lepším tímom a domáci tréner zareagoval striedaním. Odchádza Insigne a prišiel Dzemaili.

83
    Chievo je po tom očakávanom vylúčení omnoho aktívnejšie. Náhoda ?

82
    Hostia sa snažia o rýchle napádanie. Neapol je nútený rozohrávať loptu .

80
    Vargas sa pokúšal o rýchly útok. Jeho príchod na trávnik priniesol oživenie do radov domácich futbalistov.

Martin Platko

Góly: 58. Hamšík

Karty:   90+1. Vargas (NEA) - 12. Andreolli (CHI), 19. Rigoni (CHI), 67. Kamil Vacek (CHI)   78. Vacek (CHI)

SSC Neapol: De Sanctis - Gamberini, Cannavaro, Campagnaro, Zuniga, Behrami, Inler, Maggio, Insigne, Hamsik, Pandev

Chievo Verona: Sorrentino - Frey, Andreolli, Dainelli, Drame, Vacek, Rigoni, Hetemaj, Rigoni, Thereau, Luciano

Rozhodca: D. Celi-A. Marrazzo,W. Giachero,G. De Pinto