Baku – Inter 1:3 (kon.) | Eindhoven – Neapol 3:0 (kon.) | Liverpool – Udinese 2:3 (kon.)
Liverpool FC
2:3 (1:0)
Udinese Calcio
Štvrtok 04.10.2012, 21:06 • Anfield Road • Európska liga

Druhý polčas začal vyrovnávajúcim gólom Di Nataleho, ktorý sa po peknej akcii presadil prudkou strelou k žrdi. Liverpoolom to poriadne otriaslo a onedlho prišli ďalšie góly do jeho siete. Keďže nedal po voleji Shelvey zblízka, radovali sa hostia. Vlastný gól si po centri z priameho kopu do siete zrazil Coates a následne bombou nedal šancu Reinovi Pasquale. Onedlho ale znížil Suarez priamo zo štandardky a neskôr mal šancu aj na vyrovnanie, Brkič ho však vychytal. Následne mali domáci prevahu, ale ani z niekoľkých možností nevyrovnali, nepresadil sa ani Suarez, či Downing. The Reds si tak zaknihovali nepríjemnú prehru, ktorá ešte môže v skupine poriadne zamotať karty. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (22:57:39)

90+4
    Plynie posledná minúta nadstaveného času, Liverpool stráca loptu a cenné sekundy hostia umne držia.

90+3
    Downing prudkou strelou zamestnal Brkiča, ale vyrovnanie nie je ani z tejto šance.

90+2
    Pohrozili hostia, ale center pred Reinom nikto do siete netečoval.

90+2
    Suarez si faul v pokutovom území nevypýtal.

90+1
    Žltú kartu videl Faraoni.

90+1
    Centimetre chýbali k tomu, aby Sterling vyrovnal! Jeho pokus šiel len tesne mimo po krížnej strele.

90
    Obrana hostí už pôsobí mimoriadne koncentrovane.

90
    Liverpool stále oblieha pokutové územie, ale tretí gól zatiaľ nie a nie aspoň náznakom priblížiť.

87
    Suarez je na zemi, nehrá sa.

86
    Roh hostia odvracajú.

85
    Di Natale splnil povinnosť, dal gól, teraz ho vymieňa Ranégie.

85
    Suarez krížnou strelou Brkčia neprekonal. Ten vyráža na roh.

85
    Liverpool má tlak, oblieha pokutové územie, diváci si prajú tretí gól v sieti Brkiča.

84
    Podarí sa ešte domácim čosi vymyslieť? Mnoho času im už neostáva.

83
    Píska sa ofsajd domácich.

83
    Gerrardova strela bola zblokovaná, pálil ale zvnútra vápna a ktovie, ako by to dopadlo, ak by sa tam do strely nepostavil Danilo.