Bergamo – CFC Janov | 0:0 (odl.) | | | Siena – Catania | 0:0 (odl.) | | | Neapol – Cesena | 0:0 (kon.) |
Bologna – Fiorentina | 0:0 (odl.) | | | Udinese – Lecce | 2:1 (kon.) | | | Lazio – AC Miláno | 2:0 (kon.) |
Inter – Palermo | 4:4 (kon.) | | | Cagliari – AS Rím | 4:2 (kon.) |
Botswana – Mali | 1:2 (kon.) | | | Ghana – Guinea | 1:1 (kon.) |
Valencia – Barcelona | 1:1 (kon.) |
Alkmaar – GVVV | 2:1 (kon.) |
koniec
Cagliari Calcio
4:2
(2:2)
AS Rím
![cz](https://media.onlajny.com/css/img/flag_cz.jpg)
Michal Mezera
Góly:
7. Ribeiro, 41. Pinilla, 49. Ribeiro, 90+2. Ekdal - 13. Juan, 35. Borini
Rozhodca: Andrea Romeo
Diváci:
Karty: 70. Nainggolan (CAG) - 32. Kjaer (ASR), 44. Lamela (ASR), 70. Borini (ASR)
Nepremenená penalta:
Cagliari Calcio:
Agazzi - Pisano, Canini, Astori, Agostini - Dessena, Conti, Nainggolan - Cossu (80. Ariaudo) - Pinilla (84. Ibarbo), Ribeiro (72. Ekdal).
Náhradníci:
Tréner:
AS Rím: Stekelenburg - Rosi, Juan, Kjaer, Jose Angel - Simplicio (70. Greco), Gago, Pjanič - Totti - Borini, Lamela (80. Bojan).
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
AS Rím: Stekelenburg - Rosi, Juan, Kjaer, Jose Angel - Simplicio (70. Greco), Gago, Pjanič - Totti - Borini, Lamela (80. Bojan).
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Andrea Romeo
Diváci:
A hostující celek se ujímá vedení! Přímý kop, který zahrával Pjanič, vyrazil domácí brankář pouze před sebe a pohotový FABIO BORINI dokázal míč uklidit k tyči.
A je vyrovnáno! Po rohovém kopu, který zahrával Totti si na hlavičku vyskočil JUAN a svojí hlavičku protlačil přes vše, co stálo v bráně Cagliari.
Cagliari Calcio: Agazzi - Pisano, Canini, Astori, Agostini - Dessena, Conti, Nainggolan - Cossu - Pinilla, Ribeiro.
AS Řím: Stekelenburg - Rosi, Juan, Kjaer, Jose Angel - Simplicio, Gago, Pjanič - Totti - Borini, Lamela.
Rozhodčí: Andrea Romeo.
Cagliari Calcio:
Agazzi - Pisano, Canini, Astori, Agostini - Dessena, Conti, Nainggolan - Cossu - Pinilla, Ibarbo.
AS Řím:
Stekelenburg - Rosi, Juan, Heinze, Taddei - Greco, Gago, Perrotta - Totti - Borini, Lamela.
Doma velmi nebezpečné Cagliari bude mít jediný úkol - porazit lehce váhající Řím a nechat si cenné tři body. Jak na to zareagují Enriqueho svěřenci?
Cagliari Calcio:
Vyhrálo jen jediný z posledních sedmi utkání. Poslední prohra 0:3 s Milánem dokonce znamenala propad celku ze Sardinie na patnácté místo. V posledních třech zápasech navíc Cagliari skórovalo jen jednou. Jednu dobrou zprávu ale přece jen fanoušci mají, Belgičan Radja Nainggolan a hvězda týmu, se nakonec rozhodl zůstat. Po celé přestupové období byl mladý záložník cílem týmů jako Juventus, Neapol nebo zahraniční Zenit Petrohrad. Podaří se mu potěšit své fanoušky i brankou v síti Maartena Stekelenburga?
AS Řím:
Španělský lodivod se pomalu snaží vtisknout svému týmu přesný styl, buduje nový tým a jeho filozofie má mnoho zajímavých rysů. Stále se mu ale nedaří - i přes nesporné dílčí úspěchy - nasměrovat tým na vítěznou vlnu. Skvěle odehrané zápasy tak střídají chyby v obranné fázi, absence střelce nebo koncentrace. Toho si je trenér Enrique také vědom. Po sérii čtyř vyhraných zápasů přišla remíza s Bolognou, ve kterém 'Giallorossi' dokonce prohrávali. Také tento výsledek přispěl k šesté pozici, kterou AS právě okupuje. Na Udinese, jež je na posledním místě, zaručujícím Ligu mistrů, ztrácí tým z hlavního města sedm bodů. "Víme, jakým stylem Cagliari hraje a přijdeme na tu nejlepší taktiku, jak je eliminovat. Myslím, že nás určitě nečeká nic lehkého a musíme být připraveni odevzdat vše, co můžeme," prohlašuje odhodlaně Enrique. Ten se bude muset obejít bez zraněných Daniela De Rossiho, Nicolase Burdissa, Pabla Osvalda nebo Davida Pizarra, který přestoupil do Manchesteru City.