Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
3:0
25:15
25:20
27:25
Volejbalisté Civitanovy s přehledem postoupili do finále Ligy mistrů, když po výhře 3:0 v prvním zápase v Lodži uspěli i v domácí odvetě. První dva sety byly zcela v domácí režii a stačily Civitanově na postup do finále.

Ve třetím setu pak oba týmy prostřídaly své sestavy, Belchatow dokonce i vedl 22:19, pak měli hosté dva setboly, přesto koncovku Civitanova dokázala zase otočit ve svůj prospěch a v berlínském finále si zahraje proti Zenitu Kazaň.
1:3
23:25
20:25
25:15
21:25
16:14
Obhájkyně zlata z Ligy mistryň končí v semifinále, poprvé v historii si o titul zahraje italská Novara!

Úvodní dějství se dlouho vyvíjelo ve prospěch Novary, až do střední části domácí volejbalistky vedly. V závěru se ale přestalo dařit Egonuové a první sada tak připadla VakifBanku. Druhý set začal obrovským náporem hostujícího celku. Tým vedený smečařkou Tching Ču válcoval italské soupeřky, Novara se ještě dostala do tempa, ale dorovnat již nestačila. To třetí set byl jednoznačně v režii svěřenkyň Massima Barboliniho. Italský tým deklasoval obhájkyně posledních dvou titulů o deset bodů. Extrémně důležitý čtvrtý set ale připadl opět VakifBanku, který zvládl lépe střední část a vybojoval si rozhodující zlatý set.

Do zlatého setu nastoupila ve velkém stylu turecká nahrávačka VakifBanku Cansu Özbayová, která si hned dvakrát po sobě zahrála na druhou přes, k tomu přidala i přímý bod ze servisu a téměř sama dostala svůj tým do vedení 6:2. Novara ale dokázala neskutečně rychle srovnat krok na 7:7. Následně se oba týmy předháněly v tvrdých útocích, ale VakifBank přece jen odskočil do vedení 14:12 a měl tak dvě výměny na postup do finále. Ani jednu však Tching Ču útokem neproměnila, na servisu se ke štěstí Novary dostala Paola Egonuová, která předvedla neskutečný výkon. K fantastickému obranu přispěla dvěma útoky a navíc ukončila zlatý set dělovým servisem.