1:2
7:66
4:6
3:6
Petra Kvitová vítězí v náročné bitvě s domácí Madison Keysovou a stejně jako loni ji vyřazuje z tisícovkového turnaje v Cincinnati. Česká tenistka v první sadě odevzdala podání sérií tří dvojchyb, dokázala si ho ale vzít zpět a dovést sadu do tie-breaku, který po velmi těsném průběhu ztratila 6:8. Ve druhém setu Keysová častěji chybovala, většina výměn se dál rozhodovala přímo nebo bezprostředně po podání a Kvitová za stavu 5:2 podávala na zisk setu. Přišlo sice zakolísání, ztráta podání čistou hrou, dva neproměněné setboly při podání soupeřky, ale do třetice již Petra set ukořistila.
V rozhodující sadě již byla Češka výrazně lepší hráčkou, s brejkem v zádech soupeřku zničila i ze stavu 0:40 a poté jí z třetího mečbolu sebrala podání i v posledním gemu. Nakonec tedy nevadil ani dvouciferný počet dvojchyb.
Finálová soupeřka vzejde z druhého semifinále, které za malou chvíli rozehrají Běloruska Sabalenková a Francouzka Garcíová.
2:0
6:4
7:5
A je dobojováno! Česku tenista Tomáš Macháč zvládl vyrovnaný první set, ve kterém jako jediný prolomil soupeři servis a vyhrál 6:4. Ve druhém setu měl lepší nástup Tunisan Mansouri, který si držel servis a svého soupeře dostával do úzkých. První brejk přišel v osmé hře, Tunisan vedl 5:3 a šel podávat na vítězství v setu. To se mu ale nepovedlo, Macháč si vzal ztracené podání zpět. Další brejk potom jednadvacetiletý rodák z Berouna přidal vzápětí a poté už bez problémů podržel servis.

Zítra se tak bude moc pokusit ve finále o svůj čtvrtý turnajový titul z této úrovně.