Děkujeme za pozornost a budeme rádi, když přepnete na duel nasazené dvojky Barbory Krejčíkové proti Japonce Hibinové, hráčce ze třetí světové stovky.
2:1
3:6
7:65
6:3
Barbora Krejčíková prohrává osmifinále v Praze s Nao Hibinovou (251.) 6:3, 6:7, 3:6. Přitom za stavu set, 5:3 servírovala na postup a vypadalo na rychlou záležitost. Nicméně Japonka srovnala a nakonec musel druhý set do tiebreaku. Ten doprovázely neustálé diskuse Krejčíkové s umpirovou rozhodčí. Češka si nemohla vzít jestřábí oko, protože to zkrátka k dispozici není. Japonka sice neproměnila oba setboly při svém podání, ale pak na příjmu poslala zápas do třetí sady.

Tu sice zahájila prohraným servisem, ale hned zapsala rebrejk. Následně si obě tenistky šly po svých až v osmé hře prorazila Japonka podání domácí hráčky a na rozdíl od Krejčíkové utkání dopodávala. Krejčíková si ještě vypracovala čtyři brejkboly a vyhodila smeč či volej z jasné pozice. Tahle prohra ji asi bude hodně bolet.

V zítřejším čtvrtfinále si tenistka ze třetí světové stovky zahraje s Francouzkou Cornetovou, nebo Lindou Noskovou.