1:0
6:3
4:2
skreč 2
Děkujeme za pozornost a přihlásíme se o zápasu Marie Bouzkové s Oksanou Selechmetěvovou.
2:0
6:3
6:0
Marie Bouzková postupuje do semifinále a zítra se střetne s Lindou Noskovou. Je tak jisté, že turnaj WTA v Praze bude mít ve finále české zastoupení.

Bouzková dnes deklasovala Oksanu Selechmetěvovou a nadále tak neztratila v hlavním městě ani set. Proti ruské kvalifikantce vedla 4:0, načež si poprvé prohrála servis, ale hned si jej vzala zpět. Za stavu 5:1 sice nedopodávala, ale po potvrzeném brejku své soupeřky ukončila úvodní dějství na příjmu čtvrtým proměněným setbolem.

Ve druhém setu měla mnohem lepší mezihru, dělala méně nevynucených chyb. V době, kdy držela vedení 4:0, třicet obě, tak byl zápas přerušený na deset minut kvůli lehké přeháňce. Nicméně Bouzková se tím nenechala rozhodit a nakonec dala Selechmetěvové kanára.

Pro Bouzkovou to je druhé letošní semifinále. V Praze jasně ukazuje, že je nejlepší českou tenistkou této sezony.