Turnaj majsteriek (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
7:64
Pro tuto chvíli se s Vámi loučím a přeji hezký den ve společnosti online přenosů z tenisového turnaje mistryň!
0:2
2:6
6:73
To je ode mě pro dnešek vše, přeji vám pohodový zbytek dne.
2:0
6:4
7:65
Pár Garciaová/Srebotniková doplatila v dnešním utkání zejména na trápení slovinské tenistky, čehož sestry Čanovy dokázaly dokonale využít a dovedly zápas do vítězného konce v tiebreaku druhého setu.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a za několik desítek minut se těším na setkání u zápasu Lucie Šafářové a Garbine Muguruzaovou.
2:0
6:4
6:2
Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a u dalších přenosů z turnaje mistryň se těším na počtenou!
ATP Bazilej (Krytý tvrdý povrch)
1:2
6:1
5:7
6:74
Lukáš Rosol podlehl v 1. kole turnaje v Basileji Rafaelu Nadalovi 6:1, 5:7 a 6:7, přestože měl zápas fantasticky rozehraný. V prvním setu jasně dominoval a ve druhém podával na vítězství. Hvězdný Španěl se však ještě dokázal v utkání zachránit a ve třetím setu to byl on, kdo vedl 0:3. Pak ale zabral zase český tenistka, který rozhodující sadu dovedl až do tiebreaku, v němž vedl už 3:0 a poté ještě 4:2. Nadal ale ukázal velké srdce a ziskem pěti míčků v řadě a zkrácenou hru vyhrál v poměru 4:7.
Challenger Puné (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
1:6
Já se loučím, děkuji za pozornost a přeji dobré ráno, příjemný zbytek dne a rovněž úspěšný start do nového týdne.

Na shledanou.
Challenger Traralgon (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
7:61
Staňka ještě dnes nad ránem čeká první kolo čtyřhry, v němž nastoupí s Australanem Harry Bourchierem proti dvojici Matt Reid (AUS) – Connor Smith (USA). Ve druhém kole se Robin Staněk střetne s lepším z dvojice Australanů Marinko Matosevic – Benjamin Mitchell. Pokud jste vydrželi fandit českému tenistovi až do takto pozdní hodiny, děkujeme za pozornost a přejeme vám dobrou noc!