WTA Wu-chan (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:1
Barbora Záhlavová-Strýcová končí na turnaji ve Wuhanu v osmifinále. Nutno dodat, že 8. hráčka světového žebříčku byla dnes skutečně nad její síly. Tímto se s vámi loučím a budu se těšit u dalších tenisových bitev. Přeji příjemný den.
1:2
3:6
6:2
4:6
Petra Kvitová postupuje na turnaji ve Wuhanu do čtvrtfinále. Ve třetím kole totiž udolala Karolínu Plíškovou a ukončila tak její skvělou sérii bez porážky. Viděli jsme mimořádně zajímavé utkání, kde nakonec rozhodly větší zkušenosti Kvitové v rozhodujícím setu. Soupeřkou nasazené trojky ve čtvrtfinále bude Caroline Garciaová. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký den.
Challenger Orléans (Krytý tvrdý povrch)
0:2
6:75
3:6
Je to tu. Bohužiaľ, napriek výbornému výkonu predovšetkým v prvom sete nedokázal náš tenista prejsť sitom prvého kola a vypadáva. Naopak, nemecký tenista Andreas Beck postupuje a budeme mu priať čo najviac úspechov.

Ja vám ďakujem, že ste to s nami vydržali až do tejto neskorej hodiny a prajem dobrú noc.
Challenger Sibiu (Antuka)
2:0
6:2
6:4
Jason Kubler pomerne hladko vyhral dnešný zápas a môže sa tešiť na turnaji na ďalšieho svojho súpera, Marek strácal svoje podania a zápas bol tak jednoznančnou záležitosťou Jasona. Dobrú chuť k obedu želá všetkým Vladimír Korduliak.
2:1
2:6
7:63
6:1
Jaroslav Pospíšil titul z rumunského Sibiu neobhájí. Dnes totiž podlehl hodně hořce sedmému nasazenému Italovi Potitu Staracemu. Český tenista jasně ovládl první sadu a Starace mohl být rád, že nedostal kanára. Také ve druhé sadě měl Pospíšil dlouho navrch, ale Ital dokázal vyrovnat, dovedl set do tiebreaku a tam triumfoval. Ve třetím setu už byl Starace pánem situace a zvítězil jasně 6:1. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký zbytek dne.
2:0
6:3
6:1
To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním prohry Adama Pavláska vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou!