Adam Pavlásek
0
3 1
cz Streda 24.09.2014, 12:11 • Centre Court • Challenger Kenitra (antuka)

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním prohry Adama Pavláska vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou! (13:38:12)

Statistiky zápasu

Esa: 0-1
    Dvojchyby: 1-0
    Úspěšnost prvního podání: 59% – 66%
    Brejkboly: 4/10 – 0/3

Už v prvním gemu prvního setu měl Pavlásek namále a jen se štěstím udržel vlastní podání. Třetí gem už byl ale v režii Ramose a ten pro sebe získal podání českého tenisty. Poté si oba tenisté drželi svá podání a to až do stavu 4:3, kdy se povedlo podruhé v prvním setu Španělovi prorazit podání Pavláska a sám Ramos následně doservíroval, první set tedy získal Albert Ramos v poměru 6:3 po necelých 40 minutách. Druhý set už byl jasnou režií Alberta Ramose, který Pavláska nepustil takřka k ničemu a i když občas vedli oba tenisté dlouhé výměny při shodách, úspěšnějším byl nakonec Ramos, který ukončil celé utkání famózním stopbalem. Albert Ramos zvítězil v dnešním utkání po setech 6:3 a 6:1 za necelých 75 minut a ve čtvrtfinále narazí Španěl na lepšího z dvojice Jordi Samper-Montana – Lucas Pouille.

Konec zápasu

6:1
    V další výměně následuje další stopbal, který taktéž Pavlásek nedostihl. Albert Ramos tedy v dnešním zápase vítězí, když vyhrává i druhý set v poměru 6:1.

40-15
    Ramos uspěl se stopbalem. Dva setboly pro Alberta Ramose.

30-15
    Pavlásek trefuje míček do sítě.

15-15
    Jenže ani Ramosův úder není bez chyb. Míček zaletěl jen těsně do postranního autu.

15-0
    Pavláskův úder doletěl za základní čáru.

5:1
    Španěl druhý brejkbol v tomto gemu proměňuje a je jediný gem od vítězství v dnešním zápase.

A-40
    Pavlásek nedokázal zkrotit míček u nohou a poslat ho přes síť. Brejkbol!

40-40
    Ramos uspěchal return, míček končí v síti. Shoda.

A-40
    Úder Ramose po čáře slaví úspěch. Brejkbol!

40-40
    Gemboly jsou pryč. Ramosovi se trpělivou hrou povedlo srovnat stav gemu. Shoda.

30-40
    I druhý gembol zůstává neproměněn. Síť zastavuje znovu celou výměnu.

15-40
    Čistá hra to ale nebude, Pavláskův úder pohltila síť.

0-40
    První eso celého zápasu zaznamenává po 68 minutách Adam Pavlásek. Český tenista má k dispozici tři gemboly.